Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

8ος Ημιμαραθώνιος «Αθανασάκης Ελευθέριος»

Κατηγορία
Αποτελέσματα Δρόμου
Ημερομηνία
2019-09-01 00:00

Rank Category Gender BIB Name Club 20km Gen-Sex-Cat
1 ALL Male 74 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ MARATHON CLUB 1:18:49.760
2 ALL Male 225 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ 1:26:31.993
3 ALL Male 200 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:27:00.646
4 ALL Male 58 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΑΡΙΦΗΣ E.L. RUNNERS 1:27:38.166
5 ALL Male 124 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ CHALKIDA 1:29:42.000
6 ALL Male 10 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1:31:50.210
7 ALL Male 22 ΧΑΡΗΣ ΒΑΚΟΥΛΑΣ "ΛΥΚΟΙ"_ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ RUNNING TEAM 1:31:50.540
8 ALL Male 63 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:33:26.780
9 ALL Male 169 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 1:33:49.636
10 ALL Male 219 ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1:34:14.026
11 ALL Male 30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΡΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:34:14.136
12 ALL Male 120 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΡΑΣ 1:34:45.423
13 ALL Male 226 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1:35:46.230
14 ALL Male 90 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:37:44.683
15 ALL Male 227 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 1:38:22.640
16 ALL Male 41 ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΓΑΣ Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:38:58.196
17 ALL Male 244 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΡΗΣ 1:39:25.216
18 ALL Male 160 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Σ. Δ. Υ. ΑΘΗΝΩΝ 1:39:52.396
19 ALL Female 157 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:40:06.450
20 ALL Male 23 ΦΩΤΙΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:09.410
21 ALL Male 216 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΟΥΜΠΑΣ 1:40:49.560
22 ALL Male 144 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΟΥΜ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:51.540
23 ALL Female 119 ΣΟΦΙΑ ΛΟΥΛΟΥ ΑΚΟΛ 1:40:51.880
24 ALL Male 153 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΣΔΥΑ 1:40:58.986
25 ALL Male 138 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:41:34.980
26 ALL Male 139 NIKOΣ ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:42:09.880
27 ALL Male 173 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΙΣΚΟΣ 1:42:13.603
28 ALL Male 9 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1:42:31.003
29 ALL Male 209 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΟΥΦΟΥΛΑΣ 1:43:41.210
30 ALL Male 147 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΝΑΣ ARLA RUNNING TEAM 1:44:05.720
31 ALL Female 92 ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΙΑΡΑΚΗ 1:44:53.410
32 ALL Male 43 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ WODBOX CHALKIDA 1:44:57.120
33 ALL Male 80 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ METLIFE 1:45:15.843
34 ALL Male 229 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΗΤΡΟΠΕΤΡΟΣ 1:45:50.643
35 ALL Male 1 MAREK BODZIONY 1:46:06.716
36 ALL Male 192 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:46:49.920
37 ALL Male 182 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:46:55.190
38 ALL Male 175 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES / ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:47:29.740
39 ALL Male 154 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α. 1:47:30.070
40 ALL Male 64 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:12.220
41 ALL Male 197 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:34.100
42 ALL Male 212 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:49:05.316
43 ALL Male 236 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1:49:05.976
44 ALL Male 132 ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:20.870
45 ALL Male 245 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1:49:31.916
46 ALL Male 16 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ RUN&FUN NEW BLOOD 1:49:48.020
47 ALL Male 178 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΟΥΣΣΟΣ RUN&FUN NEW BLOOD 1:50:42.590
48 ALL Male 170 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΣΔΥΑ 1:50:44.570
49 ALL Male 75 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ 1:50:57.056
50 ALL Male 68 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:51:02.310
51 ALL Male 6 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 1:51:27.816
52 ALL Female 65 ΜΑΡΣΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗ 1:51:35.166
53 ALL Male 38 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ THIVA 1:51:43.260
54 ALL Male 34 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ GLAM ROCK/METAL 1:52:01.966
55 ALL Male 71 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΝΩΣΗΣ 1:52:18.693
56 ALL Female 15 ΖΩΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ DEMOKRITOS RUNNING TEAM 1:52:35.103
57 ALL Male 133 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΕΛΕΓΡΑΤΗΣ 1:52:57.010
58 ALL Male 76 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:53:14.530
59 ALL Male 166 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:53:26.240
60 ALL Male 12 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ 1:53:31.826
61 ALL Male 2 NIKOLAOS BOUKANEV THIVA 1:54:16.240
62 ALL Male 11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:54:17.570
63 ALL Female 73 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:54:17.680
64 ALL Male 165 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ SDYM THIVAS 1:54:27.536
65 ALL Male 113 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ TRIATHLON HALKIDAS 1:54:48.893
66 ALL Male 35 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:55:04.443
67 ALL Male 107 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΪΟΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:55:21.853
68 ALL Male 31 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΡΑΧΙΟΛΙΔΗΣ ATHENS 1:55:32.580
69 ALL Male 193 ΗΛΙΑΣ ΤΟΛΙΑΣ DEMOKRITOS RUNNING TEAM 1:55:42.530
70 ALL Male 7 ΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 1:55:51.616
71 ALL Male 18 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΡΓΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1:55:54.243
72 ALL Male 39 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56:30.680
73 ALL Male 228 ΤΡΙΑΛΑ ΜΠΑΡΩΤΑ 1:56:34.736
74 ALL Male 28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:57:22.663
75 ALL Male 91 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΧΙ 1:57:50.466
76 ALL Male 164 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ 1:58:01.190
77 ALL Male 79 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΚΗΣ NEWSDIET 1:58:14.320
78 ALL Male 32 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ 1:58:34.300
79 ALL Male 128 ΘΩΜΑΣ ΜΕΡΛΕΜΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:59:20.140
80 ALL Male 243 NONAME_2018 ΩΩ__21KM_31 1:59:40.913
81 ALL Male 77 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 2:00:13.866
82 ALL Male 56 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 2:00:53.263
83 ALL Male 81 AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ Α,Π.Σ.ΔΡΟΜΕΩΝ,ΕΥΒΟΙΑΣ 2:01:24.440
84 ALL Male 205 ΘΩΜΑΣ ΦΙΛΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:02:07.970
85 ALL Male 49 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΦΙΓΓΟΣ SDYM THIVAS 2:02:08.080
86 ALL Male 204 ΑΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ ΦΑΚΙΝΟΣ 2Α ΜΑΛ 2:02:29.870
87 ALL Male 146 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ 2:03:03.340
88 ALL Male 250 ΑΡΗΣ ΜΑΡΑΣ 2:03:14.400
89 ALL Male 235 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΑΛΗΣ 2:03:25.460
90 ALL Female 183 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 2:03:50.860
91 ALL Male 224 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ 2:03:51.296
92 ALL Male 231 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 2:04:06.493
93 ALL Male 206 ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ 2:04:26.406
94 ALL Female 159 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:04:49.386
95 ALL Male 97 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:05:09.483
96 ALL Male 234 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΚΙΔΗΣ 2:05:43.983
97 ALL Male 174 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΠΠΑΣ 2:05:54.480
98 ALL Male 149 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:06:17.123
99 ALL Male 248 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ 2:07:57.086
100 ALL Male 249 ΞΕΝΟΦΩΝ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2:07:57.086
101 ALL Male 62 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ ΟΛΛΑΝΔΟΙ 2:08:29.926
102 ALL Male 127 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:08:34.193
103 ALL Male 201 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΡΛΟΣ 2:08:46.233
104 ALL Male 239 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΛΕΤΣΑΣ 2:08:46.556
105 ALL Male 67 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΒΑΣ 2:08:47.030
106 ALL Male 3 CHRISTIAN THIERRY METEL IMIN 2:08:53.586
107 ALL Male 104 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:09:01.260
108 ALL Male 117 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:11.440
109 ALL Male 191 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΙΓΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:12.103
110 ALL Male 94 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΣΑΡΑΣ 2:09:38.020
111 ALL Male 112 ΠΕΤΡΟΣ ΛΕΡΙΑΔΗΣ 2:09:40.336
112 ALL Male 98 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ 2:10:14.133
113 ALL Male 180 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΑΦΡΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:10:24.423
114 ALL Male 93 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ 2:11:56.636
115 ALL Male 126 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΠΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:12:10.443
116 ALL Male 221 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 2:12:11.436
117 ALL Male 48 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΟΥΛΙΑΣ 2:12:48.743
118 ALL Male 145 ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:12:57.273
119 ALL Male 36 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ AΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:12:57.606
120 ALL Male 86 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΑΜΟΣ 2:13:06.270
121 ALL Male 129 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΤΣΟΚΑΠΑΣ 2:13:15.333
122 ALL Male 233 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΕΛΗΣ 2:13:31.203
123 ALL Female 100 BESSY ΚΟΥΡΗ 2:13:38.970
124 ALL Male 85 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:14:02.160
125 ALL Male 122 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΔΗΣ ΘΗΒΑ 2:14:26.560
126 ALL Male 186 ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:15:01.126
127 ALL Male 33 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:15:43.993
128 ALL Male 19 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2:16:10.493
129 ALL Male 72 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΜΟΥΤΣΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:16:20.780
130 ALL Male 223 ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΑΛΜΑ 2:18:44.523
131 ALL Male 53 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ 2:18:48.806
132 ALL Female 110 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΑΘΗΝΑ 2:18:52.880
133 ALL Male 57 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ARLA RUNNING TEAM 2:18:56.930
134 ALL Male 123 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΠΟΚΕΤΑΕΠΑΘΛΟΝ 2:19:58.630
135 ALL Female 45 ΑΘΗΝΑ ΓΚΟΓΚΟΥ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 2:20:33.020
136 ALL Male 238 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ 2:21:04.960
137 ALL Male 240 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗ 2:21:05.956
138 ALL Male 237 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ 2:21:24.213
139 ALL Male 247 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΑΛΑΚΑΣ 2:21:35.046
140 ALL Male 230 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2:21:43.023
141 ALL Male 137 ΔΗΜΗΤΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ 2:23:15.250
142 ALL Male 220 ΡΕΝΑ ΙΟΡΔΑΝΟΥ 2:23:41.353
143 ALL Female 5 DOROTA SUCHOCKA 2:23:43.153
144 ALL Male 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΗΣ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:23:55.816
145 ALL Male 210 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΙΟΥΛΙΑΣ 2:25:16.376
146 ALL Male 213 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΤΖΗΣΜΑΛΗΣ 2:25:52.023
147 ALL Female 14 ΦΡΟΣΩ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ 2:26:11.410
148 ALL Male 162 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΗΒΑ 2:26:35.306
149 ALL Male 241 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΙΝΗΣ 2:27:10.400
150 ALL Male 242 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΡΟΥΣΙΟΥ 2:27:10.400
151 ALL Male 246 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΕΡΚΟΥΛΗΣ 2:27:16.963
152 ALL Male 222 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΛΕΚΟΣ 2:27:18.410
153 ALL Male 135 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΕΣΗΣ ΣΔΥΑ 2:28:46.026
154 ALL Male 177 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 2:29:22.250
155 ALL Female 185 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΤΑΣΙΝΟY 2:33:14.270
156 ALL Male 148 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΟΝΑΣ ARLA RUNNING TEAM 2:34:34.120
157 ALL Female 195 ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 2:38:33.870
158 ALL Female 42 ΠΑΝΑΓΙΟΥ ΓΚΙΑΟΥΡΗ CHALKIDA 2:47:01.926
159 ALL Male 13 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 2:53:47.353
160 ALL Male 103 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΛΗΣ MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 2:53:49.180
161 ALL Male 47 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ /ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 2:53:50.503
162 ALL Male 46 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 2:53:55.113

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 2019-09-01 00:00

03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001