Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

12ος Ημιμαραθώνιος «Μιχάλης Κούσης»

Κατηγορία
Αποτελέσματα Δρόμου
Ημερομηνία
2019-10-13 00:00

21Κμ

Place Gender rank Age rank Bib Name Club AGE GROUP pace/km CP 10,5km CP 18,3km ChipTime GunTime
1 1 -1 224 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Α18-29 3:47 38:21 1:08:59 1:19:51 1:19:53
2 2 -1 372 ΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ sportifs.gr Α18-29 3:58 40:52 1:12:36 1:23:51 1:23:51
3 3 -1 158 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α18-29 3:58 41:35 1:12:29 1:23:58 1:24:02
4 4 1 322 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΎΡΟΣ ΣΔΙ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ Α40-49 4:04 42:59 1:14:25 1:25:59 1:26:07
5 5 2 278 ΜΑΤΣΟΎΚΑΣ ΚΏΣΤΑΣ ΓΕΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α40-49 4:08 42:34 1:15:27 1:27:23 1:27:24
6 6 1 248 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α18-29 4:13 44:08 1:17:23 1:29:09 1:29:10
7 7 1 285 ΑΡΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α30-39 4:15 44:56 1:18:03 1:29:42 1:29:49
8 1 -1 335 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Γ30-39 4:20 44:59 1:19:03 1:31:22 1:31:28
9 8 2 194 ΔΑΛΆΡΗΣ ΝΊΚΟΣ peaceful warrior Α30-39 4:23 43:28 1:20:06 1:32:35 1:32:41
10 2 -1 276 ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ Γ40-49 4:24 45:05 1:20:35 1:33:00 1:33:07
11 9 3 240 ΚΟΝΟΜΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 4:24 45:15 1:20:30 1:33:09 1:33:11
12 10 4 388 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ Α40-49 4:27 46:13 1:21:09 1:34:02 1:34:08
13 11 5 368 ΤΣΕΝΤΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - Α40-49 4:28 46:10 1:21:19 1:34:28 1:34:34
14 12 6 331 ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α40-49 4:30 46:57 1:22:19 1:35:01 1:35:12
15 13 7 281 ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Α40-49 4:30 46:57 1:22:25 1:35:01 1:35:12
16 14 2 391 ΨΕΙΜΆΔΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ Α18-29 4:31 47:27 1:22:55 1:35:19 1:35:30
17 15 1 349 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ Α50-59 4:33 47:22 1:22:49 1:35:49 1:36:08
18 16 1 251 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ MARATHON CLUB Α60-69 4:33 47:27 1:23:13 1:36:11 1:36:17
19 17 8 226 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΔΥΑ ΑΝΥΨΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗ ΚΟΥΣΗ Α40-49 4:36 47:29 1:23:57 1:37:01 1:37:09
20 18 9 323 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α40-49 4:37 47:51 1:24:18 1:37:30 1:37:41
21 19 10 171 ΒΕΛΛΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α40-49 4:37 48:38 1:24:42 1:37:39 1:37:45
22 20 3 239 ΚΟΝΔΡΑΛΗΣ ΦΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α30-39 4:38 47:10 1:23:59 1:37:35 1:37:48
23 21 4 222 ΚΑΡΑΔΉΜΑΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ Bootcamp Aitoliko Α30-39 4:38 49:27 1:25:19 1:37:46 1:38:02
24 22 5 369 ΤΣΙΑΒΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α30-39 4:38 48:44 1:25:04 1:37:59 1:38:06
25 23 2 227 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΔΥΑΓΡΙΝΙΟΥ Α50-59 4:39 47:14 1:24:16 1:38:14 1:38:14
26 24 3 321 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ Unbroken Α18-29 4:41 48:39 1:25:28 1:38:41 1:38:51
27 3 -1 371 ΤΣΙΆΜΗ ΝΙΚΟΛΈΤΑ Unbroken crossfit Γ18-19 4:41 48:39 1:25:29 1:38:43 1:38:52
28 25 3 232 ΚΑΨΆΛΗΣ ΘΩΜΆΣ Σύλλογος δρομέων υγείας Αγρινίου Α50-59 4:41 47:20 1:25:31 1:39:01 1:39:06
29 26 11 341 ΣΙΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α40-49 4:42 49:24 1:25:59 1:39:08 1:39:16
30 4 1 298 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΝΙΚΗ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ30-39 4:43 48:44 1:26:07 1:39:27 1:39:34
31 27 6 164 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α30-39 4:46 50:56 1:28:11 1:40:26 1:40:39
32 28 7 163 ΑΥΓΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ METCON_TC Α30-39 4:47 49:55 1:27:26 1:40:35 1:40:58
33 29 8 238 ΚΟΛΤΟΥΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α30-39 4:47 50:58 1:27:59 1:40:57 1:41:09
34 30 12 176 ΓΑΤΣΟΎΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α40-49 4:47 50:58 1:28:00 1:40:58 1:41:09
35 5 1 165 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Α.Ο ΠΕΛΟΨ ΠΑΤΡΩΝ Γ18-19 4:49 51:01 1:28:28 1:41:51 1:41:54
36 31 9 206 ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α30-39 4:51 51:01 1:28:20 1:42:21 1:42:28
37 32 10 262 ΛΙΑΚΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α30-39 4:51 52:16 1:29:17 1:42:12 1:42:31
38 33 13 199 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Lepanto Α40-49 4:52 52:16 1:29:35 1:42:21 1:42:42
39 34 14 357 ΤΟΥΝΤΑΣ ΘΩΜΑΣ LEPANTO Α40-49 4:52 52:16 1:29:34 1:42:24 1:42:42
40 35 2 334 ΣΑΡΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΔΕΞΙΟΙ ΨΑΡΑΔΕΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΎ Α60-69 4:52 50:12 1:29:37 1:42:52 1:42:54
41 36 4 317 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Α50-59 4:53 50:52 1:29:20 1:42:59 1:43:12
42 37 15 245 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Α40-49 4:55 50:53 1:29:15 1:43:35 1:43:48
43 6 2 332 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γ30-39 4:56 50:51 1:30:30 1:44:08 1:44:13
44 38 5 312 ΠΑΝΑΓΙΩΤΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Σαφάνς Α50-59 4:56 51:25 1:30:13 1:44:06 1:44:15
45 39 16 304 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α40-49 4:57 49:23 1:27:23 1:44:20 1:44:28
46 40 11 279 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α30-39 4:58 49:56 1:29:40 1:44:34 1:44:50
47 41 17 284 ΜΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Α40-49 4:58 50:52 1:30:30 1:44:46 1:44:52
48 42 6 253 ΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΝ Α50-59 4:58 52:44 1:30:56 1:44:41 1:44:56
49 43 7 223 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ Α50-59 4:59 49:04 1:30:14 1:45:03 1:45:11
50 44 8 283 ΜΟΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Α50-59 4:59 50:36 1:30:52 1:45:11 1:45:18
51 45 18 273 ΜΑΚΡΗΣ ΦΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Α40-49 4:59 51:59 1:31:13 1:45:10 1:45:19
52 46 9 269 ΜΑΖΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Α50-59 5:01 52:39 1:31:45 1:45:42 1:45:57
53 47 12 282 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Bootcamp etoliko Α30-39 5:01 52:24 1:31:31 1:45:51 1:46:07
54 48 13 360 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ VASILIOU STATHIS RUNNING TEAM Α30-39 5:02 50:26 1:31:14 1:46:18 1:46:27
55 49 14 195 ΔΑΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α30-39 5:03 51:42 1:31:41 1:46:43 1:46:51
56 50 4 343 ΣΚΈΝΤΟΣ ΘΩΜΆΣ ΕΛΕΥΘΈΡΙΟΣ Ανεξάρτητος Α18-29 5:06 48:16 1:31:25 1:47:52 1:47:58
57 7 1 344 ΣΟΥΝΔΙΑ ΥΠΑΠΑΝΤΗ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ40-49 5:07 54:14 1:34:03 1:47:56 1:48:05
58 51 10 308 ΝΊΚΟΥ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Α50-59 5:07 52:29 1:33:29 1:48:10 1:48:17
59 52 19 186 ΓΚΌΛΦΗΣ ΝΊΚΟΣ ΣΔΥ Αγρινίου Α40-49 5:08 56:00 1:35:15 1:48:13 1:48:34
60 53 20 314 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α40-49 5:09 50:04 1:32:52 1:48:40 1:48:45
61 54 21 250 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ LepantoRunners’s Α40-49 5:10 54:57 1:35:27 1:48:46 1:49:06
62 55 22 208 ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΠΑΝΤΟ Α40-49 5:12 56:41 1:36:21 1:49:41 1:49:59
63 56 11 305 ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΡΑΔΥΠΟΡΙΑΚΟΣ Α50-59 5:14 52:57 1:34:46 1:50:13 1:50:33
64 57 12 266 ΛΙΑΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ε.Ο.Σ. ΑΓΡΙΝΊΟΥ Α50-59 5:16 54:56 1:35:39 1:51:02 1:51:14
65 58 13 338 ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α50-59 5:16 49:14 1:33:24 1:51:18 1:51:18
66 8 3 295 ΜΠΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γ30-39 5:17 54:44 1:36:16 1:51:29 1:51:39
67 59 23 346 ΣΠΑΓΑΔΩΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Α40-49 5:17 53:20 1:35:33 1:51:28 1:51:42
68 9 2 212 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ANAΣΤΑΣΙΑ MARATHON CLUB Γ40-49 5:17 57:21 1:37:48 1:51:33 1:51:49
69 60 24 197 ΤΡΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α40-49 5:19 53:38 1:36:19 1:52:06 1:52:14
70 61 5 294 ΜΠΕΚΟΎΛΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΓΕΑ Α18-29 5:19 52:48 1:36:14 1:52:23 1:52:31
71 62 25 829 ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α40-49 5:22 1:53:14 1:53:21
72 63 26 384 ΧΑΜΠΑΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α40-49 5:22 56:02 1:38:10 1:53:20 1:53:25
73 64 6 216 ΙΩΆΝΝΟΥ ΛΆΜΠΡΟΣ Α18-29 5:23 52:46 1:36:11 1:53:31 1:53:43
74 65 27 188 ΓΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ LEPANTO Α40-49 5:23 55:17 1:38:08 1:53:34 1:53:44
75 10 3 203 ΖΙΩΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΔ ΑΡΤΑΣ Γ40-49 5:25 55:49:00 1:38:25 1:53:36 1:54:34
76 11 2 174 ΓΑΚΗ ΖΩΉ Unbroken agrinio Γ18-19 5:25 54:32 1:37:45 1:54:16 1:54:26
77 66 16 229 ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ Α30-39 5:25 55:14 1:39:43 1:54:24 1:54:34
78 67 17 329 ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α30-39 5:26 54:56 1:37:54 1:54:33 1:54:45
79 68 14 230 ΚΑΤΕΦΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α50-59 5:26 56:01 1:38:15 1:54:30 1:54:45
80 69 28 185 ΓΚΟΛΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α40-49 5:26 56:06 1:38:26 1:54:25 1:54:48
81 70 29 183 ΓΚΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ LEPANTO Α40-49 5:26 55:34 1:40:00 1:54:41 1:54:59
82 71 3 192 ΓΡΙΝΤΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ Α60-69 5:27 57:09 1:40:03 1:55:07 1:55:12
83 72 30 290 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α40-49 5:28 56:04 1:39:37 1:55:05 1:55:33
84 73 31 175 ΓΑΛΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ BOOTCAMP ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α40-49 5:28 55:26 1:39:26 1:55:21 1:55:38
85 74 15 242 ΚΟΝΤΑΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥΑΓΡΙΝΙΟΥ Α50-59 5:30 50:15 1:36:38 1:56:00 1:56:05
86 75 7 241 ΚΟΝΤΑΚΤΣΙΟΥ ΕΡΤΙΛ ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ Α18-29 5:30 54:45 1:38:36 1:55:54 1:56:05
87 76 18 389 ΧΡΙΣΤΟΔΟΎΛΟΥ ΜΙΧΑΉΛ METCON_TC Α30-39 5:32 54:59 1:39:24 1:56:56 1:57:02
88 77 19 225 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α30-39 5:33 55:51 1:40:30 1:56:59 1:57:10
89 78 32 352 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ Εσπερος Α40-49 5:34 57:04 1:42:55 1:57:29 1:57:35
90 79 16 375 ΤΣΙΡΏΝΗΣ ΓΙΆΝΝΗΣ Σδυ Αγρινίου Α50-59 5:36 57:21 1:41:49 1:58:06 1:58:19
91 80 33 289 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Αγρινίου Α40-49 5:37 57:31 1:43:11 1:58:37 1:58:45
92 81 34 347 ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ REF RUNNERS KZN/ΣΔΥΚ Α40-49 5:39 56:00 1:40:23 1:59:01 1:59:24
93 12 4 233 ΚΙΤΈΑ ΟΛΓΑ Bootcamp Αιτωλικό Γ30-39 5:40 56:54 1:42:56 1:59:27 1:59:42
94 82 20 319 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ HYUNDAI ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Α30-39 5:41 56:02 1:40:50 2:00:08 2:00:13
95 83 35 379 ΤΣΩΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ LEPANTO Α40-49 5:42 1:01:30 1:46:03 2:00:05 2:00:26
96 84 21 339 ΣΙΑΛΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α30-39 5:42 55:17 1:41:04 2:00:27 2:00:37
97 85 4 362 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α60-69 5:44 59:06 1:44:40 2:00:45 2:01:09
98 86 22 220 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΗΣ Ανεξερτητος Α30-39 5:44 1:00:47 1:45:11 2:01:07 2:01:19
99 87 23 167 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α30-39 5:44 1:00:47 1:45:10 2:01:06 2:01:19
100 88 24 874 ΚΕΚΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α30-39 5:44 1:00:47 1:45:10 2:01:06 2:01:19
101 89 17 313 ΠΆΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α50-59 5:45 59:11 1:44:45 2:01:31 2:01:33
102 90 36 156 ΑΘΑΝΊΤΗΣ ΑΝΔΡΈΑΣ ΣΔΥ Αγρινίου Α40-49 5:46 59:46 1:45:08 2:01:42 2:01:59
103 91 37 830 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α40-49 5:48 57:36 1:44:56 2:02:30 2:02:32
104 92 25 218 ΚΑΠΝΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α30-39 5:49 54:57 1:38:51 2:02:55 2:03:04
105 13 1 840 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ Γ50-59 5:50 58:06 1:45:37 2:03:04 2:03:10
106 93 18 219 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ Α50-59 5:52 59:44 1:46:29 2:03:41 2:04:00
107 94 26 265 ΛΙΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A.Ε ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ Α30-39 5:52 59:22 1:46:37 2:03:53 2:04:03
108 95 19 237 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α50-59 5:53 57:33 1:47:02 2:04:08 2:04:15
109 96 38 210 ΖΩΝΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α40-49 5:56 1:00:25 1:46:42 2:05:07 2:05:16
110 97 20 275 ΧΡΙΣΤΟΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α50-59 5:56 59:15 1:46:18 2:05:00 2:05:17
111 98 39 274 ΜΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α40-49 5:57 57:36 1:45:35 2:05:52 2:05:54
112 99 40 366 ΤΣΑΡΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α40-49 5:58 59:52 1:48:05 2:05:48 2:06:05
113 14 5 361 ΤΡΑΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ BOOTCAMP ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Γ30-39 5:59 59:04 1:48:04 2:06:05 2:06:21
114 15 3 267 ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Γ40-49 5:59 1:02:42 1:49:18 2:06:13 2:06:26
115 100 41 246 ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α40-49 5:59 1:04:07 1:50:14 2:06:08 2:06:34
116 101 21 198 ΔΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Α50-59 5:59 1:01:48 1:49:49 2:06:10 2:06:35
117 16 4 292 ΜΠΑΦΑ ΙΩΑΝΝΑ bootcamp etoliko Γ40-49 6:00 1:01:59 1:49:39 2:06:34 2:06:49
118 102 22 189 ΓΟΝΑΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Α50-59 6:03 1:03:08 1:49:35 2:07:36 2:07:51
119 103 42 259 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Α40-49 6:03 1:03:13 1:49:34 2:07:36 2:07:51
120 104 27 235 ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α30-39 6:04 56:28 1:47:12 2:08:06 2:08:20
121 105 5 311 ΞΆΝΘΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΣΔΥ Αγρινίου Α60-69 6:06 1:01:25 1:50:35 2:08:41 2:08:50
122 106 43 231 ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α40-49 6:11 1:00:29 1:50:41 2:10:19 2:10:30
123 107 44 301 ΝΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α40-49 6:12 59:08 1:51:34 2:10:55 2:11:02
124 108 45 381 ΦΑΒΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α40-49 6:12 59:09 1:51:34 2:10:55 2:11:02
125 109 6 758 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΑ Α60-69 6:13 1:03:48 1:52:48 2:11:02 2:11:15
126 17 3 828 ΓΚΡΕΚΑ ΜΑΡΙΑ Γ18-19 6:13 1:05:05 1:53:42 2:11:18 2:11:28
127 110 23 234 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σύλλογος δρομέων υγείας Αγρινιου Α50-59 6:13 1:05:05 1:53:41 2:11:17 2:11:28
128 18 5 354 ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ40-49 6:13 1:05:05 1:53:44 2:11:18 2:11:28
129 111 46 300 ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ Α40-49 6:14 1:01:25 1:51:24 2:11:23 2:11:48
130 112 24 182 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Α50-59 6:18 1:05:16 1:54:43 2:12:58 2:13:13
131 113 47 359 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ VASILIOU STATHIS RUNNING TEAM Α40-49 6:18 1:02:15 1:54:44 2:13:04 2:13:13
132 19 2 286 ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ BOOTCAMP ETOLIKO Γ50-59 6:27 1:01:14 1:56:05 2:16:07 2:16:23
133 114 48 288 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ LEPANTO Α40-49 6:28 1:03:57 1:56:13 2:16:09 2:16:30
134 115 6 162 ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Σ. Δ. ΑΡΤΑΣ Α60-69 6:30 1:05:03 1:56:34 2:17:06 2:17:18
135 116 28 180 ΓΙΑΝΝΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ LEPANTO Α30-39 6:33 1:07:50 1:59:49 2:18:12 2:18:32
136 117 49 168 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α40-49 6:38 1:00:47 1:58:13 2:20:06 2:20:14
137 20 6 172 ΒΈΡΡΑ ΜΑΡΙΛΊΝΑ Γ30-39 6:43 1:11:35 2:03:27 2:21:34 2:21:55
138 21 6 377 ΤΣΟΥΤΣΙΚΟΥ ΟΛΓΑ ADIDAS RUNNERS ATHENS Γ40-49 6:46 1:06:55 2:03:35 2:22:46 2:22:52
139 118 29 263 ΛΙΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ A.Ε ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ Α30-39 6:47 59:22 1:57:14 2:23:12 2:23:22
140 119 7 200 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Α60-69 6:48 1:09:50 2:04:13 2:23:26 2:23:38
141 22 7 307 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Bootcamp Etoliko Γ30-39 6:50 1:09:05 2:04:15 2:24:01 2:24:17
142 120 8 169 ΒΑΤΣΙΟΣ ΠΈΤΡΟΣ Ανεξάρτητος Α60-69 6:52 1:04:07 2:03:23 2:24:41 2:25:04
143 121 25 328 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α50-59 6:54 1:09:21 2:05:08 2:25:30 2:25:44
144 122 50 350 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α40-49 6:55 1:10:51 2:06:17 2:25:50 2:26:05
145 123 51 181 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 6:55 1:12:29 2:05:47 2:25:49 2:26:14
146 124 52 342 ΣΙΩΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α40-49 7:03 1:03:56 2:03:22 2:28:28 2:28:49
147 125 9 302 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Α60-69 7:06 1:08:08 2:05:53 2:29:43 2:29:55
148 126 53 378 ΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α40-49 7:06 1:06:57 2:04:03 2:29:59 2:30:04
149 23 8 382 ΦΛΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΉ Ανεξάρτητη Γ30-39 7:09 1:11:00 2:09:10 2:30:45 2:31:00
150 127 30 255 ΛΑΪΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α30-39 7:35 1:10:30 2:18:50 2:40:06 2:40:17
151 24 9 306 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Bootcamp Etoliko Γ30-39 7:35 1:15:11 2:17:42 2:40:05 2:40:21
152 128 1 356 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Α70+ 7:42 1:18:16 2:20:24 2:42:30 2:42:45
153 129 8 376 ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α18-29 7:47 1:18:55 2:21:02 2:44:04 2:44:30
154 25 10 177 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γ30-39 7:54 1:19:59 2:23:49 2:46:44 2:46:56
155 130 26 205 ΖΑΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α50-59 7:57 1:15:46 2:21:59 2:47:40 2:48:03
156 26 1 215 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ60-69 8:09 1:18:40 2:26:58 2:52:03 2:52:04
157 131 10 318 ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α60-69 8:10 1:13:08 2:25:01 2:52:11 2:52:32
158 132 27 243 ΚΟΣΣΥΒΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ Ορειβατικός Σύλλογος Αρτας Α50-59 8:13 1:18:15 2:26:27 2:53:11 2:53:23
159 27 7 236 ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΥΓΜΑΙΟΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ Γ40-49 8:19 1:22:07 2:30:24 2:55:30 2:55:35
160 28 4 277 ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ AΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γ18-19 8:28 1:19:12 2:31:29 2:58:46 2:58:50
161 133 9 217 ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Ανεξάρτητος Α18-29 8:28 1:19:12 2:31:28 2:58:50 2:58:50
162 29 3 256 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Γ50-59 8:36 1:24:39 2:35:25 3:01:25 3:01:43
163 134 11 355 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α60-69 8:36 1:24:40 2:35:24 3:01:26 3:01:44
164 30 2 161 ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γ60-69 9:06 1:32:06 2:46:17 3:12:06 3:12:20
165 135 2 374 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α70+ 9:07 3:12:18 3:12:24

10 Κμ

Place Gender rank Age rank Bib Name Club CP 5km Time/km ChipTime GunTime
1. 1 -1 124 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:28 3:07 31:15 31:16
2. 2 -1 81 ΜΟΥΡΤΖΙΆΠΗΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ Marathon club 17:02 3:23 33:51 33:52
3. 3 -1 23 ΓΙΑΤΑΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Epirus triathlon club Agrinio Division 18:46 3:42 37:02 37:03
4. 4 1 26 ΓΚΙΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20:20 4:05 40:57 40:59
5. 1 -1 800 ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 20:21 4:05 40:58 40:59
6. 5 1 49 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 19:43 4:13 42:16 42:19
7. 6 2 71 ΚΥΡΙΑΖΉΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 21:23 4:16 42:47 42:50
8. 7 2 36 ΖΑΠΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗ-ΠΑΤΡΩΝ 21:24 4:18 43:04 43:05
9. 2 -1 46 ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 21:14 4:19 43:19 43:20
10. 8 1 44 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 21:27 4:21 43:35 43:39
11. 9 1 125 ΣΤΑΥΡΟΘΑΝΆΣΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ Γ.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ 22:06 4:24 44:04 44:08
12. 10 2 98 ΝΤΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 21:14 4:29 44:54 44:58
13. 11 1 47 ΚΑΠΈΛΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ METCON TC 22:07 4:30 45:05 45:06
14. 3 -1 15 ΑΥΓΕΡΗ ΕΥΗ 21:25 4:31 45:19 45:20
15. 4 1 29 ΔΕΛΗΜΗΤΣΟΥ ΣΤΕΦΑΝΊΑ 22:05 4:34 45:25 45:44
16. 12 2 811 ΚΟΘΡΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 23:22 4:35 45:52 45:55
17. 13 3 54 ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΕΥΘΎΜΙΟΣ 22:36 4:37 46:09 46:13
18. 14 1 94 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 22:59 4:39 46:34 46:36
19. 15 3 117 ΣΙΑΠΛΑΟΎΡΑΣ ΧΡΉΣΤΟΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 23:22 4:40 46:45 46:47
20. 16 3 66 ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 23:11 4:40 46:40 46:48
21. 17 4 31 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 22:09 4:43 47:07 47:11
22. 5 2 41 ΘΩΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Σ.Δ.Υ Αγρινίου 23:23 4:45 47:22 47:40
23. 18 4 101 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 23:18 4:46 47:41 47:45
24. 19 5 108 ΠΡΙΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανεξάρτητος 23:53 4:46 47:41 47:46
25. 6 1 84 ΜΠΑΜΠΑΡΟΥΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΡΜΙΔΑ 23:23 4:47 47:53 47:56
26. 20 2 58 ΚΙΚΙΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 23:21 4:50 48:19 48:22
27. 21 4 144 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξαρτητος 23:10 4:50 48:16 48:24
28. 22 5 37 ΖΥΓΟΤΕΓΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ METCON TC 23:40 4:50 48:23 48:25
29. 23 6 863 ΡΟΥΣΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 23:24 4:51 48:32 48:35
30. 24 7 96 ΝΤΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 23:05 4:52 48:37 48:42
31. 25 3 806 ΝΤΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24:30 4:52 48:42 48:49
32. 26 5 127 ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 24:19 4:54 49:02 49:06
33. 27 8 72 ΚΥΡΙΛΛΉΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 23:58 4:58 49:45 49:50
34. 28 6 11 ΑΓΓΕΛΉΣ ΝΕΚΤΆΡΙΟΣ ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 24:24 4:59 49:47 49:52
35. 29 9 150 ΧΑΡΑΛΑΜΠΆΚΗΣ ΚΏΣΤΑΣ 25:52 5:00 50:04 50:08
36. 30 7 136 ΤΣΕΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 25:10 5:02 50:16 50:21
37. 7 2 106 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 24:13 5:02 50:18 50:21
38. 31 10 92 ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25:48 5:02 50:16 50:25
39. 32 11 48 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24:29 5:03 50:26 50:34
40. 8 3 839 ΜΠΙΛΥ ΖΕΤΑ 24:35 5:04 50:28 50:46
41. 9 4 88 ΜΠΛΑΚΓΟΒΑ ΗΛΙΆΝΑ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΊΟΥ 24:28 5:07 51:12 51:17
42. 33 8 86 ΜΠΈΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Lepanto 24:50 5:07 51:10 51:17
43. 34 2 25 ΓΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 25:01 5:09 51:36 51:38
44. 10 5 131 ΤΖΑΧΡΉΣΤΟΥ ΔΉΜΗΤΡΑ Γ.Ε.Α. 25:12 5:11 51:49 51:57
45. 35 12 104 ΠΑΣΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 25:42 5:12 51:25 52:08
46. 36 13 114 ΣΑΡΔΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 25:29 5:15 52:32 52:35
47. 37 14 89 ΜΠΟΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ T24 performance centre 25:52 5:16 52:41 52:46
48. 38 9 145 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 25:50 5:17 52:50 52:56
49. 39 4 59 ΚΙΝΤΑΣ ΠΑΝΟΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟ 25:48 5:18 53:02 53:07
50. 40 5 19 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 26:01 5:19 53:12 53:16
51. 41 6 894 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26:38 5:20 53:21 53:28
52. 42 3 97 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 26:37 5:20 53:22 53:28
53. 43 6 854 ΖΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 26:25 5:21 53:25 53:31
54. 44 7 135 ΤΣΆΜΗΣ ΦΏΤΗΣ il nove cafe 26:39 5:22 53:39 53:42
55. 45 7 119 ΣΚΡΙΜΠΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 26:56 5:23 53:50 53:58
56. 46 8 116 ΣΕΡΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 26:55 5:23 53:55 53:59
57. 47 8 70 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΝΑΣ 26:49 5:23 53:53 54:00
58. 48 15 883 ΚΟΥΣΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 26:36 5:27 54:29 54:36
59. 49 16 80 ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 27:04 5:28 54:41 54:45
60. 11 3 856 ΚΟΤΣΑΛΙΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 27:16 5:28 54:39 54:49
61. 12 6 105 ΠΛΕΓΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 27:17 5:28 54:39 54:49
62. 50 10 35 ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ Ανεξάρτητος 27:15 5:28 54:40 54:50
63. 51 9 65 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 27:19 5:31 55:16 55:18
64. 52 9 78 ΜΑΚΡΉΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 28:56 5:32 55:17 55:24
65. 53 10 77 ΜΑΚΡΉΣ ΣΩΤΉΡΙΟΣ 28:56 5:32 55:17 55:24
66. 54 3 109 ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥΑ 27:30 5:33 55:32 55:35
67. 55 11 91 ΜΠΡΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26:44 5:34 55:40 55:47
68. 56 12 76 ΛΥΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 27:10 5:35 55:45 55:56
69. 13 1 138 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΤΖΊΝΑ Unbroken gym 27:19 5:36 56:02 56:03
70. 57 10 107 ΠΡΈΖΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Unbroken gym 27:13 5:36 56:02 56:03
71. 58 17 128 ΣΥΡΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ METCON_TC 26:39 5:40 56:34 56:41
72. 59 11 875 ΠΑΛΙΟΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΚΗΣ 27:16 5:40 56:41 56:44
73. 14 7 63 ΚΟΛΩΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΙΑΣ 27:16 5:40 56:41 56:44
74. 60 18 39 ΘΑΝΕΛΛΑΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 28:26 5:41 56:53 57:00
75. 61 19 103 ΠΑΠΑΡΟΪΔΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 27:24 5:42 57:03 57:10
76. 62 11 95 ΝΤΑΒΑΡΊΝΟΣ ΘΕΟΦΆΝΗΣ 32:47 5:43 57:05 57:12
77. 15 1 45 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 27:37 5:45 57:34 57:40
78. 16 8 841 ΔΕΡΤΙΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 28:57 5:46 57:32 57:42
79. 63 20 34 ΕΥΘΥΜΊΟΥ ΗΛΙΑΣ Φλόγα Αγρινίου 28:12 5:46 57:38 57:43
80. 64 21 833 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 27:32 5:49 58:12 58:18
81. 65 13 130 ΤΑΤΣΗ ΑΡΗΣ 30:28 5:51 58:26 58:34
82. 66 12 32 ΔΗΜΟΥ ΕΥΣΤΡΆΤΙΟΣ Lepanto runners 28:08 5:51 58:25 58:34
83. 67 13 899 ΣΤΑΘΟΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 28:24 5:54 59:08 59:10
84. 17 9 17 ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΕΛΈΝΗ Συλλογος Δρομέων Ααγρινιόυ 27:58 5:55 59:10 59:17
85. 18 2 866 ΚΑΡΚΑΜΠΟΥΝΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 29:28 5:57 59:33 59:39
86. 19 4 111 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΔΥΑ 27:46 6:01 1:00:12 1:00:19
87. 20 5 112 ΡΟΚΟΠΑΝΟΥ ΛΑΟΥΡΑ unbroken 28:50 6:02 1:00:26 1:00:30
88. 68 14 139 ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 30:30 6:02 1:00:23 1:00:30
89. 69 14 867 ΚΑΡΚΑΜΠΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30:14 6:05 1:00:49 1:00:54
90. 21 1 826 ΜΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ 6:08 1:01:23 1:01:28
91. 70 15 147 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 31:09 6:10 1:01:34 1:01:45
92. 71 16 62 ΚΟΚΟΤΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 31:09 6:10 1:01:34 1:01:45
93. 72 17 13 ΑΡΑΠΟΓΙΆΝΝΗΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ 29:05 6:22 1:03:33 1:03:41
94. 22 6 876 ΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 29:02 6:22 1:03:39 1:03:42
95. 23 7 132 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΓΙΑ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 31:05 6:22 1:03:37 1:03:46
96. 73 18 887 ΡΑΠΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 29:52 6:25 1:04:07 1:04:14
97. 74 22 897 ΚΑΣΒΗΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30:09 6:29 1:04:52 1:04:57
98. 75 23 859 ΚΙΤΣΟΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 33:32 6:29 1:04:58 1:04:59
99. 24 8 149 ΧΑΪΝΤΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 31:21 6:38 1:06:22 1:06:29
100. 76 15 126 ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 31:03 6:41 1:06:56 1:06:59
101. 25 3 82 ΜΠΑΚΈΛΛΑ ΜΑΡΊΑ 33:00 6:50 1:08:17 1:08:23
102. 26 4 140 ΤΣΙΛΙΜΠΏΚΟΥ ΛΕΜΟΝΙΆ 36:21 6:53 1:08:42 1:08:53
103. 27 1 143 ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 34:52 7:31 1:15:02 1:15:12
104. 28 2 834 ΚΑΛΟΦΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 34:48 7:31 1:15:07 1:15:14
105. 29 9 123 ΣΤΑΘΈΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΎΛΑ 36:48 7:40 1:16:38 1:16:46
106. 30 5 861 ΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 36:32 7:41 1:16:45 1:16:56
107. 77 19 110 ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 37:04 8:14 1:22:15 1:22:24
108. 31 10 38 ΖΩΝΑΡΑ ΑΝΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ 10:43 1:47:16 1:47:16

5 Κμ

Place Gender rank Age rank Bib Name Club CP 2,5km pace/km ChipTime GunTime
1. 1 -1 757 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 08:24 3:20 16:42 16:44
2. 2 -1 601 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ anexartitos 08:32 3:30 17:26 17:31
3. 3 -1 610 ΜΕΝΤΖΟΣ ΒΛΑΣΗΣ ΑΓΣΙ Ιωαννίνων 09:11 3:40 18:21 18:22
4. 4 1 474 ΔΡΟΣΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 09:22 3:50 19:13 19:15
5. 5 2 608 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΆΝΝΗΣ ΓΕΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 09:22 3:51 19:16 19:17
6. 6 3 398 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 09:32 3:52 19:21 19:23
7. 1 -1 646 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΈΝΗ Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 09:32 3:53 19:26 19:28
8. 7 4 749 ΤΕΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΑ 09:33 3:55 19:38 19:39
9. 8 1 681 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 10:00 3:58 19:51 19:54
10. 2 -1 536 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΊΑ - ΧΑΡΙΤΙΝΗ Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:06 4:04 20:21 20:22
11. 3 -1 720 ΣΚΕΠΕΤΆΡΗ ΧΡΙΣΤΊΝΑ Γ.Ε.Αγρινίου 10:06 4:05 20:26 20:28
12. 9 1 427 ΑΥΦΑΝΤΌΠΟΥΛΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΑ Αγρινίου 10:33 4:11 20:55 20:57
13. 10 1 693 ΠΟΛΊΤΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 10:40 4:19 21:35 21:39
14. 11 1 735 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 10:29 4:21 21:47 21:48
15. 12 2 798 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 11:03 4:21 21:40 21:50
16. 13 2 659 ΠΑΛΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 11:08 4:24 21:49 22:03
17. 14 5 888 ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 10:34 4:25 22:04 22:08
18. 15 6 550 ΚΑΦΑΝΤΆΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 11:14 4:25 22:02 22:10
19. 16 3 668 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΟΥ 11:11 4:28 22:20 22:23
20. 17 7 588 ΛΑΡΟΣΙ ΡΑΦΜΑΝ Δεν έχω σύλλογο 11:16 4:28 22:16 22:25
21. 18 8 771 ΤΣΙΡΏΝΗΣ ΧΡΙΣΤΌΦΟΡΟΣ-ΛΕΏΝΙΔΗΣ Γ.Ε.Α στίβος 11:12 4:31 22:36 22:38
22. 19 2 419 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΩΣΙΣ 11:04 4:31 22:37 22:39
23. 20 9 774 ΤΣΩΝΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ Γυμναστικος Σύλλογος Αγρινιου 10:56 4:32 22:43 22:44
24. 21 3 592 ΛΙΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11:12 4:32 22:42 22:45
25. 22 3 546 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ 11:39 4:32 22:40 22:45
26. 4 1 848 ΠΑΓΑΝΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 10:57 4:32 22:43 22:45
27. 23 4 775 ΤΣΩΝΗΣ ΦΏΤΗΣ Γυμναστικος Σύλλογος Αγρινίου 10:59 4:32 22:43 22:45
28. 24 4 893 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11:07 4:35 22:57 22:58
29. 25 10 402 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΧΩΝΙΔΑΣ 11:23 4:36 23:01 23:05
30. 5 1 9 ΚΑΡΒΕΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΝΕΩΣΙΣ 11:20 4:37 23:06 23:08
31. 26 11 395 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΑ 11:08 4:38 23:12 23:13
32. 6 2 784 ΧΑΛΑΖΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 11:28 4:39 23:13 23:16
33. 27 4 443 ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΤCON_TC 12:27 4:40 23:03 23:22
34. 7 1 476 ΔΡΌΣΟΥ ΆΝΝΑ Γ.Ε.Αγρινίου 11:35 4:41 23:25 23:27
35. 28 5 850 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 11:59 4:41 23:13 23:30
36. 8 1 541 ΚΑΡΔΆΡΑ ΝΕΦΈΛΗ Rafina Runners 11:38 4:41 23:25 23:30
37. 29 12 485 ΖΑΡΚΑΔΟΎΛΑΣ ΘΟΔΩΡΉΣ 11:37 4:42 23:25 23:33
38. 30 13 845 ΜΠΕΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 11:55 4:42 23:31 23:35
39. 31 14 441 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 11:28 4:43 23:33 23:36
40. 9 2 403 ΑΛΈΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ Γ.Ε.Α 11:43 4:43 23:36 23:39
41. 32 15 803 ΛΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11:55 4:43 23:35 23:39
42. 33 5 604 ΜΑΚΡΥΠΟΎΛΙΑΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 11:29 4:44 23:27 23:41
43. 34 6 400 ΑΛΕΞΑΝΔΡΉΣ ΛΆΜΠΡΟΣ Unbroken gym 12:01 4:44 23:31 23:43
44. 35 16 625 ΜΠΑΘΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 11:23 4:45 23:42 23:46
45. 36 7 679 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΆΟΥ ΙΩΆΝΝΗΣ Unbroken Box Agrinio 11:42 4:45 23:42 23:49
46. 37 8 435 ΒΙΤΑΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Unbroken box agrinio 11:39 4:45 23:50 23:50
47. 38 9 891 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 12:06 4:46 23:46 23:52
48. 39 17 518 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12:11 4:46 23:47 23:55
49. 40 18 401 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΧΩΝΙΔΑΣ 11:30 4:47 23:53 23:57
50. 41 6 728 ΣΟΥΜΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΩΡΙΣ ΣΥΛΛΟΓΟ 12:57 4:47 23:38 23:58
51. 42 19 889 ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11:19 4:49 24:07 24:09
52. 43 10 502 ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Τ24 performance centre 13:23 4:49 23:52 24:10
53. 44 20 624 ΜΠΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 11:37 4:49 24:06 24:10
54. 45 21 545 ΚΑΤΣΑΝΤΆΣ ΘΟΔΩΡΉΣ 11:38 4:50 24:06 24:14
55. 46 5 564 ΚΟΛΟΚΎΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 11:52 4:51 24:11 24:17
56. 10 3 543 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 12:00 4:51 24:13 24:18
57. 47 11 533 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΝΩΝΤΑΣ 12:10 4:51 24:08 24:20
58. 48 22 620 ΜΙΧΑΛΌΠΟΥΛΟΣ ΣΠΎΡΟΣ Ανεξάρτητος 11:01 4:52 24:19 24:22
59. 49 23 812 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12:55 4:53 24:23 24:27
60. 50 12 511 ΚΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12:03 4:53 24:21 24:29
61. 11 3 567 ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΥ ΔΑΝΑΗ 11:50 4:53 24:27 24:29
62. 51 13 469 ΔΙΑΜΑΝΤΉΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 12:56 4:55 24:33 24:36
63. 52 24 711 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ ΓΕΑ 12:58 4:56 24:27 24:42
64. 12 4 483 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΕΑ 11:50 4:56 24:43 24:45
65. 53 25 736 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12:22 4:56 24:39 24:45
66. 54 26 522 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΝΊΚΟΣ OLYMPIAKOS B 11:38 4:57 24:42 24:49
67. 55 6 547 ΚΑΤΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Ανεξάρτητος 12:48 4:59 24:41 24:56
68. 56 14 756 ΤΡΙΆΝΤΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ Unbroken Gym 12:12 4:59 24:47 24:58
69. 57 7 665 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:21 4:59 24:54 24:58
70. 58 8 821 ΛΕΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12:41 4:59 24:47 24:59
71. 13 4 459 ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΑ 12:27 5:00 24:52 25:03
72. 59 15 823 ΙΒΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 13:06 5:00 24:36 25:03
73. 60 16 477 ΕΛ ΜΠΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ T24 performance centre 13:19 5:01 24:43 25:06
74. 61 1 645 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΈΒΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 12:37 5:01 25:03 25:06
75. 14 2 822 ΙΒΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 13:07 5:02 24:47 25:13
76. 62 7 690 ΠΕΛΕΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕΚ ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13:00 5:02 25:03 25:15
77. 63 8 596 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 13:00 5:02 25:03 25:15
78. 64 17 436 ΒΛΑΧΌΠΟΥΛΟΣ ΓΙΆΝΝΗΣ ΛΕ.Μ.Α Θ 12:24 5:04 25:08 25:22
79. 65 2 794 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 13:12 5:05 25:20 25:28
80. 66 9 599 ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13:24 5:05 25:17 25:30
81. 67 27 851 ΤΟΥΦΕΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 09:32 5:06 25:34 25:35
82. 68 28 719 ΣΚΑΒΑΡΑΣ ΠΈΤΡΟΣ Προοδευτική Αγρινίου χαντμπολ 13:24 5:08 25:21 25:42
83. 69 29 432 ΒΕΛΉΣ ΣΩΤΉΡΗΣ Προοδευτική Αγρινίου χαντμπολ 13:24 5:08 25:21 25:42
84. 15 2 527 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΑ ΕΙΡΗΝΗ Τ24 performance centre 5:10 25:36 25:55
85. 16 3 617 ΜΙΝΑΣΙΑΝ ΒΙΟΛΕΤΑ T24 performance centre 5:11 25:39 25:59
86. 70 9 712 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΓΕΑ 13:02 5:12 25:45 26:01
87. 17 5 513 ΚΑΝΤΕΡΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΑ 12:36 5:12 25:58 26:01
88. 71 30 396 ΑΓΓΕΛΊΔΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 13:48 5:12 25:51 26:03
89. 72 10 568 ΚΟΝΤΑΚΤΣIΟΥ ΕΡΡIΚΟΣ Ανεξάρτητος 12:42 5:12 26:04 26:05
90. 73 10 726 ΣΟΡΟΓΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ SOROGKAS RUNNERS 13:00 5:13 26:02 26:07
91. 74 3 405 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΎΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 13:16 5:14 26:06 26:14
92. 75 11 627 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΥΜΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 13:43 5:14 26:01 26:14
93. 76 11 428 ΒΑΛΑΜΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Bootcamp etoliko 13:15 5:16 26:21 26:25
94. 77 12 638 ΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13:00 5:19 26:28 26:38
95. 78 13 892 ΝΤΑΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 13:43 5:22 26:45 26:53
96. 79 18 471 ΔΡΆΚΟΣ ΑΠΟΣΤΌΛΗΣ 12:56 5:24 27:01 27:04
97. 80 14 759 ΤΣΑΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Τ24 performance centre 13:23 5:25 26:49 27:06
98. 81 15 766 ΤΣΙΟΎΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 13:16 5:25 27:04 27:07
99. 82 31 512 ΚΑΝΙΩΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΙΩΝΙΚΟΣ 12:57 5:25 27:05 27:08
100. 83 16 406 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 13:44 5:25 26:58 27:10
101. 18 4 630 ΜΠΑΛΩΜΈΝΟΥ ΑΝΤΙΓΌΝΗ Unbroken box agrinio 13:37 5:28 27:12 27:21
102. 19 3 580 ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Unbroken Gym Agrinio 13:37 5:28 27:12 27:21
103. 84 17 755 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14:02 5:28 27:09 27:25
104. 20 4 788 ΧΟΥΣΕΙΝ ΒΑΣΙΑ T24 performance centre 14:46 5:29 27:09 27:30
105. 21 5 644 ΝΙΚΟΛΆΟΥ ΕΛΈΝΗ 13:24 5:31 27:34 27:38
106. 85 32 801 ΛΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 5:32 27:37 27:41
107. 86 19 868 ΠΕΣΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14:40 5:32 27:20 27:42
108. 22 5 780 ΦΛΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Τ24 performance centre 14:27 5:33 27:31 27:47
109. 23 6 869 ΓΚΟΥΝΤΑ ΡΟΜΙΝΑ 14:44 5:33 27:27 27:49
110. 87 20 737 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Τ24 performance centre 15:17 5:34 27:30 27:53
111. 88 21 699 ΡΑΠΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 13:18 5:35 27:43 27:56
112. 24 7 761 ΤΣΑΦΩΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ T24 performance centre 14:24 5:35 27:36 27:57
113. 89 4 718 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:58 5:36 27:54 28:02
114. 25 1 751 ΤΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ 13:09 5:36 27:57 28:04
115. 26 6 467 ΔΕΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 14:15 5:36 27:55 28:05
116. 27 8 648 ΝΤΆΙΚΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΊΑ unbroken box agrinio 13:41 5:37 27:56 28:06
117. 90 12 613 ΜΗΤΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ il nove team 14:58 5:38 28:01 28:11
118. 91 5 433 ΒΕΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 14:00 5:38 27:59 28:12
119. 28 5 714 ΣΙΔΈΡΗ ΚΑΤΕΡΊΝΑ Τίτορμος 12:54 5:38 28:07 28:13
120. 29 6 450 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΠΑΓΩΝΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΤΙΤΟΡΜΟΣ 12:54 5:38 28:08 28:13
121. 92 13 633 ΜΠΕΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΟΣ Τ24 performance centre 14:57 5:39 27:55 28:18
122. 93 14 793 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 14:46 5:41 28:15 28:29
123. 94 15 510 ΚΑΝΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15:04 5:41 28:10 28:29
124. 95 22 898 ΝΤΑΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15:21 5:42 28:15 28:34
125. 96 23 836 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 14:37 5:43 28:04 28:36
126. 97 16 397 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14:40 5:44 28:35 28:42
127. 30 7 710 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑ ΕΥΤΥΧΊΑ ΓΕΑ 12:46 5:47 28:53 28:57
128. 98 24 491 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ T24 performance centre 14:35 5:48 28:44 29:02
129. 99 25 1 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 15:34 5:48 28:45 29:03
130. 31 8 521 ΚΑΡΑΔΉΜΑ ΣΎΛΙΑ ΓΕΑ 12:20 5:48 28:59 29:03
131. 100 6 662 ΠΑΛΙΟΎΡΑΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ Πνοή Μεσολογγίου 15:05 5:48 28:53 29:04
132. 101 7 661 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Πνοή Μεσολογγίου 15:03 5:48 28:53 29:04
133. 32 6 776 ΥΦΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ T24 performance centre 14:36 5:49 28:50 29:08
134. 33 7 670 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΕΙΡΉΝΗ 13:59 5:49 29:02 29:08
135. 34 7 742 ΣΩΤΗΡΟΠΟΎΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΉ 15:07 5:49 29:00 29:09
136. 35 8 721 ΣΚΙΑΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 13:59 5:49 29:02 29:09
137. 36 9 578 ΚΟΥΝΕΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 14:01 5:50 29:05 29:11
138. 102 2 496 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 14:31 5:50 29:03 29:12
139. 103 33 457 ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:55 5:50 28:56 29:12
140. 104 17 797 ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 14:43 5:51 29:13 29:18
141. 105 26 2 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15:34 5:51 29:00 29:19
142. 106 27 785 ΧΑΝΤΖΑΡΆΣ ΑΝΔΡΈΑΣ METCON_TC 15:48 5:52 28:53 29:21
143. 37 9 641 ΜΥΓΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΣΟΦΙΑ Metcon training center 15:28 5:52 28:54 29:21
144. 107 18 816 ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ ΒΛΑΣΗΣ 15:28 5:52 28:53 29:21
145. 38 10 129 ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 15:45 5:52 28:53 29:21
146. 108 19 817 ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 15:43 5:52 28:54 29:22
147. 109 20 697 ΡΑΜΌΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΈΒΙΟΣ METCON 15:31 5:52 28:55 29:22
148. 110 34 399 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14:36 5:52 29:17 29:24
149. 39 9 549 ΚΑΤΩΠΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΓΕΑ 13:10 5:53 29:25 29:29
150. 111 18 451 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΤΙΤΟΡΜΟΣ 15:51 5:55 29:16 29:36
151. 112 3 825 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15:47 5:55 29:13 29:36
152. 113 8 606 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 15:51 5:55 29:16 29:36
153. 114 19 594 ΛΟΥΡΌΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ Τ24 performance centre 15:19 5:55 29:16 29:38
154. 115 20 804 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 15:16 5:57 29:39 29:48
155. 40 10 394 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 14:26 5:58 29:43 29:51
156. 116 9 525 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 14:40 5:58 29:45 29:53
157. 117 21 494 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:39 5:58 29:27 29:53
158. 41 11 672 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ bootcamp etoliko 14:45 5:59 29:49 29:56
159. 42 11 807 ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 15:33 5:59 29:44 29:58
160. 43 10 537 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ -ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:05 6:01 29:56 30:06
161. 118 10 587 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 15:26 6:04 30:19 30:23
162. 119 21 492 ΘΆΝΟΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ Τ24 performance centre 16:37 6:05 30:11 30:29
163. 44 8 852 ΡΟΚΟΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 16:51 6:06 30:11 30:31
164. 120 22 586 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15:34 6:06 30:12 30:33
165. 45 12 415 ΑΣΗΜΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ T24 performance centre 16:53 6:07 30:20 30:40
166. 121 22 846 ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 14:33 6:07 30:35 30:40
167. 122 35 896 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16:52 6:08 30:23 30:42
168. 123 23 783 ΧΑΪΝΤΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 15:13 6:08 30:23 30:45
169. 124 24 769 ΤΣΙΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΓΕΑ 15:51 6:09 30:26 30:50
170. 125 25 577 ΚΟΥΘΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 15:27 6:10 30:35 30:55
171. 46 2 452 ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 14:49 6:11 30:52 30:56
172. 126 23 497 ΘΕΟΔΩΡΌΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΏΛΗΣ 15:31 6:11 30:49 31:00
173. 127 28 421 ΚΑΠΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15:15 6:12 30:59 31:05
174. 128 24 409 ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Ανεξαρτήτως 15:28 6:13 30:59 31:08
175. 129 11 574 ΚΟΤΡΟΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:01 6:14 30:54 31:13
176. 130 29 526 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ T24 performance centre 15:20 6:17 31:05 31:27
177. 47 3 872 ΒΑΡΜΑΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 15:53 6:18 31:27 31:35
178. 48 4 440 ΓΑΖΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 15:31 6:19 31:37 31:40
179. 49 13 818 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ 15:28 6:19 31:13 31:40
180. 131 30 572 ΚΟΣΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΑ 16:18 6:21 31:25 31:48
181. 50 12 667 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 15:38 6:22 31:45 31:51
182. 132 26 708 ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 15:52 6:23 31:50 31:58
183. 133 31 576 ΚΟΥΘΟΥΡΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 15:37 6:23 31:39 31:59
184. 51 9 637 ΜΠΟΥΛΑΚΟΥ ΜΑΤΙΝΑ 15:38 6:24 31:58 32:04
185. 52 10 847 ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΣΟΦΙΑ 15:36 6:25 32:03 32:08
186. 134 32 649 ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 16:06 6:25 31:42 32:08
187. 135 12 694 ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16:17 6:26 31:56 32:13
188. 53 11 895 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ 17:57 6:29 32:18 32:27
189. 54 11 762 ΤΣΑΦΩΝΙΑ ΜΑΡΙΑ T24 performance centre 6:31 32:15 32:36
190. 55 13 844 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 16:12 6:31 32:28 32:40
191. 136 27 750 ΤΖΑΧΡΉΣΤΟΣ ΑΝΤΡΈΑΣ Γ.Ε.Α. 17:46 6:33 32:14 32:46
192. 137 28 779 ΦΕΓΓΟΎΛΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ Γ.Ε.Α. 17:46 6:33 32:12 32:46
193. 56 14 701 ΡΕΝΤΙΦΗ ΕΙΡΉΝΗ 16:49 6:35 32:40 32:56
194. 57 15 524 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ PALSO 16:36 6:35 32:40 32:57
195. 58 14 824 ΚΑΜΑΡΑ ΠΕΡΝΙΛΑ 16:36 6:35 32:40 32:58
196. 138 29 639 ΜΠΟΎΣΓΟΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ Wodbox 16:40 6:35 32:44 32:59
197. 139 25 442 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16:36 6:35 32:43 33:00
198. 140 33 447 ΓΕΡΑΝΤΏΝΗΣ ΓΙΆΝΝΟΣ 16:17 6:36 32:57 33:03
199. 59 16 799 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 17:17 6:36 32:39 33:03
200. 141 30 738 ΣΤΕΡΟΔΉΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΌΣ Ανεξάρτητος 15:59 6:37 32:49 33:08
201. 142 36 562 ΚΟΚΟΤΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 15:54 6:39 33:06 33:20
202. 60 15 727 ΣΟΥΜΕΛΗ OΛΓΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΛΛΟΓΟ 16:21 6:39 32:59 33:20
203. 61 16 669 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ METCON_TC 16:25 6:40 32:57 33:24
204. 62 1 434 ΒΙΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 16:47 6:40 33:12 33:25
205. 63 12 531 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16:59 6:41 33:08 33:29
206. 64 17 733 ΣΠΎΡΟΥ ΓΕΩΡΓΊΑ 16:03 6:41 33:17 33:30
207. 65 18 621 ΜΙΧΟΠΆΝΟΥ ΕΙΡΉΝΗ ΓΕΑ 17:32 6:42 33:31 33:31
208. 143 26 532 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 17:00 6:42 33:11 33:32
209. 144 27 458 ΓΚΡΙΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:16 6:42 33:17 33:33
210. 66 12 677 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΒΑΣΩ Τ24 performance centre 16:27 6:43 33:16 33:37
211. 145 37 393 ΑΓΓΕΛΆΚΗΣ ΠΈΤΡΟΣ 15:49 6:44 33:31 33:41
212. 67 19 539 ΚΑΡΑΧΡΗΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΔΥΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:33 6:44 33:40 33:43
213. 146 38 709 ΣΑΡΆΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ 15:06 6:46 33:47 33:52
214. 68 17 884 ΣΑΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 16:21 6:46 33:30 33:52
215. 147 39 598 ΛΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 14:30 6:46 33:48 33:52
216. 148 40 715 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:03 6:46 33:49 33:54
217. 69 20 688 ΠΑΤΣΙΑΛΟΎ ΕΥΤΥΧΊΑ ΣΔΥ Αγρινίου 16:30 6:47 33:47 34:00
218. 70 21 410 ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 17:39 6:48 33:35 34:01
219. 149 28 691 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17:39 6:48 33:35 34:02
220. 71 13 429 ΒΑΜΒΆΤΣΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΊΝΑ Δεν ανήκω σε κάποιον σύλλογο 16:49 6:48 33:49 34:02
221. 150 29 534 ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 16:14 6:49 33:50 34:09
222. 151 13 553 ΚΕΚΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 17:28 6:51 34:06 34:16
223. 72 14 422 ΤΣΙΜΠΙΡΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 16:18 6:55 34:30 34:36
224. 152 4 53 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΑ 17:31 6:56 34:21 34:44
225. 153 31 612 ΜΗΛΙΏΝΗΣ ΕΥΣΤΆΘΙΟΣ Ανεξάρτητος 17:30 6:57 34:28 34:46
226. 154 32 593 ΛΟΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Τ24 performance centre 16:49 6:57 34:32 34:50
227. 155 1 430 ΒΑΣΙΛΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΊΛΑΟΣ Lepanto runners 17:09 6:58 34:45 34:53
228. 73 22 509 ΚΑΜΠΈΡΗ ΧΡΥΣΟΎΛΑ 18:00 6:58 34:29 34:54
229. 156 30 739 ΣΤΡΑΤΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 17:55 6:59 34:26 34:56
230. 157 41 507 ΚΑΛΠΟΥΖΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΛΟΣ & ΚΙΝΗΣΗ 16:46 6:59 34:54 35:00
231. 74 13 506 ΚΑΛΠΟΥΖΑΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΘΛΟΣ & ΚΙΝΗΣΗ 16:46 6:59 34:55 35:00
232. 75 15 623 ΜΠΑΔΑ ΣΟΦΙΑ 16:47 7:02 35:07 35:13
233. 76 18 748 ΤΑΣΟΎΛΗ ΆΝΝΑ 17:01 7:06 35:18 35:31
234. 158 34 461 ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΧΑΡΑ 18:18 7:06 35:11 35:31
235. 77 5 730 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΔΥΠ ΠΑΤΡΑΣ 16:46 7:07 35:27 35:37
236. 78 16 544 ΚΑΣΒΙΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Τ24 performance centre 17:20 7:08 35:23 35:44
237. 79 17 420 ΣΑΚΕΛΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 16:19 7:09 35:44 35:50
238. 80 19 446 ΓΑΛΟΎΝΗ ΑΘΑΝΑΣΊΑ T24 performance centre 17:09 7:10 35:38 35:54
239. 81 20 747 ΤΑΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ T24 performance centre 17:08 7:10 35:37 35:54
240. 82 21 628 ΜΠΑΚΟΛΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Τ24 performance centre 17:43 7:10 35:32 35:54
241. 159 35 519 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18:01 7:11 35:45 35:58
242. 160 36 886 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 17:52 7:12 35:46 36:04
243. 83 22 877 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΑΟΥΝΤΑ 17:58 7:12 35:46 36:04
244. 84 18 746 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ανεξάρτητη 17:48 7:12 35:50 36:04
245. 85 19 700 ΡΕΝΤΖΕΠΗ ΙΟΥΛΙΑ 19:13 7:17 35:59 36:27
246. 161 31 416 ΑΣΗΜΆΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΉ 18:20 7:17 36:11 36:28
247. 86 20 501 ΚΑΖΑΝΑ ΑΘΗΝΑ METCON_TC 18:41 7:17 36:00 36:29
248. 162 33 535 ΚΑΡΑΤΖΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ A.Ε ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ 19:34 7:19 36:09 36:38
249. 87 23 487 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 18:10 7:23 36:47 37:00
250. 163 42 481 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α.Ε ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ 19:31 7:24 36:33 37:03
251. 88 23 777 ΥΦΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ Unbroken box agrinio 7:25 37:00 37:09
252. 164 37 631 ΜΠΆΜΠΟΥΛΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 16:56 7:27 37:13 37:19
253. 89 24 808 ΝΤΟΥΣΙΑ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ 18:05 7:30 37:16 37:31
254. 90 24 597 ΛΥΜΠΟΥΡΙΔΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 19:01 7:30 37:20 37:33
255. 91 25 632 ΜΠΑΝΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19:04 7:30 37:20 37:34
256. 92 21 472 ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ 18:53 7:30 37:17 37:34
257. 93 14 810 ΠΑΣΙΕΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 18:04 7:32 37:31 37:41
258. 94 15 456 ΓΚΟΥΜΑ ΛΥΔΙΑ ΓΕΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17:03 7:32 37:24 37:41
259. 95 25 473 ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Φλόγα Αγρινιου 17:06 7:36 37:57 38:04
260. 96 26 885 ΣΑΛΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17:57 7:37 37:46 38:09
261. 97 26 548 ΚΑΤΣΙΑΔΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 17:59 7:38 38:00 38:12
262. 98 27 611 ΜΕΡΜΉΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 17:59 7:38 38:01 38:13
263. 99 28 849 ΜΠΑΚΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 7:41 38:00 38:26
264. 100 16 412 ΑΠΟΣΤΌΛΟΥ ΑΝΤΙΓΌΝΗ ΓΕΑ 18:54 7:43 38:26 38:36
265. 101 27 520 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 19:14 7:46 38:25 38:51
266. 102 6 647 ΝΙΚΟΛΣΚΥ ΓΑΛΗΝΗ 19:03 7:48 38:51 39:02
267. 165 32 862 ΚΥΡΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19:13 7:55 39:20 39:39
268. 103 29 486 ΖΑΡΚΑΝΙΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:32 7:56 39:32 39:43
269. 166 5 843 ΜΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19:21 7:57 39:37 39:48
270. 104 22 698 ΡΑΠΤΗ ΑΘΗΝΑ T24 performance centre 19:21 8:02 40:00 40:15
271. 167 33 622 ΜΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ ΓΕΑ Running team 20:07 8:03 39:51 40:16
272. 168 34 571 ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20:08 8:03 39:52 40:16
273. 105 23 460 ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Τ24 performance centre 19:25 8:03 39:55 40:16
274. 169 35 529 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ Ανεξαρτητος 20:07 8:03 39:52 40:17
275. 106 28 878 ΚΡΑΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 19:08 8:04 40:07 40:24
276. 107 24 676 ΠΑΠΑΚΑΜΜΕΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 21:34 8:22 41:39 41:54
277. 108 25 470 ΔΟΣΤΗ ΜΑΡΙΑ 20:10 8:22 41:31 41:55
278. 109 29 809 ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 19:52 8:24 41:46 42:01
279. 110 30 455 ΓΚΟΡΓΚΑ ΕΜΥ 20:10 8:24 41:37 42:01
280. 170 6 732 ΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΑ RUNNING TEAM 20:09 8:25 42:10 42:10
281. 171 7 819 ΛΙΑΠΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 21:22 8:26 42:09 42:13
282. 172 38 414 ΑΡΣΈΝΗΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ 21:26 8:26 42:03 42:15
283. 111 31 703 ΡΊΖΟΥ ΑΡΙΆΔΝΗ 21:26 8:26 42:03 42:15
284. 112 30 664 ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ZAP TEAM 23:39 8:30 42:08 42:34
285. 113 17 820 ΛΙΑΠΗ ΕΛΕΝΗ 21:21 8:35 42:55 42:58
286. 114 1 134 ΤΣΑΚΙΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΔΥΑ 21:47 8:36 42:55 42:58
287 114 31 686 ΠΑΣΧΈΝΤΗ ΕΙΡΉΝΗ 23:19 8:37 42:09 43:05
288 115 32 540 ΚΑΡΔΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 23:36 8:45 43:37 43:47
289 116 26 713 ΣΙΑΦΑΚΑ ΕΛΕΝΗ 23:36 8:45 43:38 43:47
290 117 27 616 ΜΙΚΡΟΒΑ ΕΙΡΗΝΗ 21:37 8:46 43:38 43:53
291 118 2 468 ΔΕΣΥΛΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 22:33 9:05 45:14 45:26
292 119 33 589 ΛΈΦΑ ΛΑΜΠΡΙΝΉ 25:19 9:12 45:34 46:03
293 120 32 724 ΣΚΡΕΚΑ ΕΛΠΙΔΑ Τ24 performance centre 22:51 9:18 46:20 46:32
294 121 33 652 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ T24 performance centre 22:50 9:18 46:21 46:32
295 122 34 3 ΤΣΩΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 25:31 9:39 48:00 48:16
296 123 35 444 ΓΑΛΑΝΟΠΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 24:37 9:46 48:24 48:51
297 124 7 618 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 9:46 48:24 48:51
298 125 8 582 ΚΤΕΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 24:39 9:51 49:01 49:17
299 126 36 600 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΗ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 24:39 9:51 49:01 49:17
300 127 28 805 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 25:26 10:15 50:49 51:18
301 173 2 651 ΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 24:30 10:16 51:02 51:23
302 128 2 782 ΦΩΤΑ ΣΤΑΜΜΑΤΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 24:28 10:16 51:17 51:23
303. 174 14 411 ΑΞΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 25:40 10:47 53:35 53:59
304. 130 3 437 ΒΛΑΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 26:30 10:47 53:48 53:59

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 2019-10-13 00:00

03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001