Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
Ημερομηνία : 2019-09-21
23
24
25
26
27
29
Ημερομηνία : 2019-09-29
30

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

3 oς Γύρος Ξυλοκάστρου - 13 Ιουλ 2019

9.7km

Place Age Group Rank Gender Rank Bib Name AG Club Pace/km GunTime ChipTime
1. -1 1 301 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ Α30-39 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:52 0:37:33 0:37:30
2. -1 2 329 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α40-49 ΜΕΣΣΗΝΊΑΚΟΣ 3:57 0:38:19 0:38:17
3. -1 3 202 ΔΡΟΎΤΣΑΣ ΝΊΚΟΣ Α40-49 ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:00 0:38:49 0:38:47
4. 1 4 438 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α40-49 4:05 0:39:39 0:39:18
5. 2 5 372 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Α40-49 Εφυραίοι ωκύποδες 4:10 0:40:27 0:40:24
6. 1 6 204 ΖΕΡΒΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4:10 0:40:30 0:40:25
7. 2 7 456 BIB 456 BIB 456 4:11 0:40:39 0:40:36
8. 1 8 421 ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α18-29 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:12 0:40:44 0:40:38
9. 1 9 178 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:13 0:40:57 0:40:51
10. 2 10 292 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α50-59 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 4:13 0:41:03 0:41:00
11. 1 11 360 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:14 0:41:10 0:41:07
12. 1 12 176 ΒΑΡΔΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:14 0:41:12 0:41:07
13. 3 13 160 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Cougar's gym 4:16 0:41:30 0:41:28
14. 3 14 184 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α40-49 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΌΣ Π.Ο 4:17 0:41:38 0:41:30
15. 2 15 315 ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α18-29 ΑΓΕΥΣ Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:20 0:42:02 0:41:57
16. 2 16 371 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ Α30-39 Εφυραίοι ωκύποδες 4:24 0:42:49 0:42:42
17. 3 17 397 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ-ATP 4:25 0:42:54 0:42:51
18. 4 18 213 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α50-59 MARATHON CLUB 4:25 0:42:54 0:42:50
19. 5 19 401 ΣΑΜΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 4:25 0:42:57 0:42:54
20. 4 20 245 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:26 0:43:01 0:42:57
21. 3 21 382 ΠΟΥΤΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α30-39 Εφυραίοι ωκύποδες 4:26 0:43:02 0:42:55
22. 4 22 158 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:26 0:43:07 0:43:01
23. 5 23 322 ΤΣΙΠΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ Α40-49 ΓΑΛΑΤΣΙ RUNN 4:26 0:43:09 0:43:03
24. 2 24 284 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Α60+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ ΑΡΓΟΛΊΔΟΣ 4:27 0:43:12 0:43:08
25. -1 1 274 ΜΠΙΤΖΕΛΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:28 0:43:25 0:43:21
26. 6 25 339 ΓΚΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:29 0:43:37 0:43:33
27. 5 26 242 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α30-39 genesion multisporpts club - Xiropigado Arcadia 4:31 0:43:53 0:43:48
28. 3 27 320 ΤΣΙΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α18-29 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4:32 0:43:58 0:43:54
29. -1 2 303 ΡΑΠΤΗ ΜΙΝΑ Γ50-59 N.SMYRNI RUNNING TEAM 4:32 0:44:00 0:43:53
30. 7 28 159 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α40-49 ΣΑΦΑΝΣ 4:33 0:44:16 0:44:10
31. 8 29 393 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:34 0:44:18 0:44:13
32. 9 30 281 ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΒΑΣΊΛΗΣ Α40-49 BRT-KPN®PATRAS 4:34 0:44:24 0:44:19
33. 6 31 377 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α30-39 Εφυραίοι ωκύποδες 4:35 0:44:33 0:44:24
34. 10 32 287 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Α40-49 Σ. Δ. Υ. ΑΘΗΝΏΝ 4:37 0:44:50 0:44:37
35. -1 3 222 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΒΙΚΗ Γ30-39 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:37 0:44:52 0:44:48
36. 4 33 254 ΛΕΠΟΥΡΙ ΕΝΙ Α18-29 Kamari 4:38 0:44:59 0:44:49
37. 7 34 384 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΟΣ Α30-39 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 4:38 0:45:01 0:44:55
38. 11 35 312 ΤΗΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:39 0:45:11 0:45:07
39. 8 36 375 ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α30-39 Εφυραίοι ωκύποδες 4:39 0:45:15 0:45:10
40. 12 37 249 ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α40-49 SCIENCE TRAINING.GR 4:40 0:45:25 0:45:18
41. 6 38 196 ΔΕΛΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α50-59 GALATSI RUNNERS 4:42 0:45:38 0:45:34
42. 13 39 200 ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ Α40-49 Αγευς Α Σ Αργολίδας 4:43 0:45:47 0:45:43
43. 5 40 177 ΒΑΡΔΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:44 0:45:58 0:45:44
44. 6 41 325 ΦΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ Α18-29 Life4fit 4:45 0:46:07 0:46:02
45. 7 42 318 ΤΡΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α50-59 ADVENDURE 4:45 0:46:12 0:46:09
46. 14 43 155 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α40-49 ΣΔΥΑ 4:47 0:46:24 0:46:21
47. 7 44 183 ΓΕΩΡΓΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΏΝΙΟΣ Α18-29 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 4:48 0:46:34 0:46:22
48. 15 45 243 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α40-49 AD RUNNERS 4:48 0:46:42 0:46:40
49. 9 46 403 ΦΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:49 0:46:44 0:46:41
50. 16 47 258 ΜΑΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α40-49 ΚΙΑΤΟ 4:49 0:46:45 0:46:40
51. 17 48 367 ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:49 0:46:48 0:46:43
52. 3 49 436 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Α60+ 4:49 0:46:49 0:46:47
53. 8 50 328 ΦΊΛΗΣ ΒΛΆΣΗΣ Α50-59 ΑΠΌΛΛΩΝ 4:50 0:46:58 0:46:47
54. 10 51 227 ΚΕΦΑΛΑΣ ΤΑΣΟΣ Α30-39 MARE WEST 4:54 0:47:36 0:47:26
55. 8 52 407 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α18-29 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:54 0:47:39 0:47:32
56. 18 53 269 ΜΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α40-49 MOTOROIL RUNNING TEAM 4:55 0:47:43 0:47:39
57. 9 54 357 ΣΕΡΑΦΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α18-29 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:55 0:47:51 0:47:47
58. 10 55 190 ΓΛΥΚΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Α18-29 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4:55 0:47:51 0:47:45
59. 19 56 161 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α40-49 ΕΥΚΛΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:56 0:48:00 0:47:57
60. 9 57 280 ΝΤΟΜΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α50-59 KOUTSA KOUTSA 4:57 0:48:02 0:47:44
61. 20 58 306 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α40-49 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:57 0:48:03 0:48:00
62. 4 59 167 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 4:57 0:48:04 0:47:55
63. 11 60 431 ΦΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α30-39 4:58 0:48:11 0:47:54
64. 21 61 383 AΔΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:58 0:48:12 0:48:00
65. 22 62 451 ΣΧΟΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α40-49 5:00 0:48:34 0:48:14
66. 10 63 309 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α50-59 Marathon club 5:00 0:48:35 0:48:29
67. 5 64 253 ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α60+ ΕΥΚΛΗΣ 5:00 0:48:36 0:48:24
68. 23 65 443 ΚΑΡΙΩΤΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α40-49 5:00 0:48:38 0:48:32
69. 24 66 251 ΛΕΚΕΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α40-49 TEAM DOLIOS 5:01 0:48:47 0:48:36
70. 11 67 324 ΤΣΩΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α50-59 AEGEAN RUNNING TEAM 5:02 0:48:51 0:48:44
71. 12 68 296 ΠΕΤΕΙΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α30-39 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 5:02 0:48:58 0:48:51
72. 11 69 236 ΚΟΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Α18-29 Γ.Σ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 5:03 0:49:00 0:48:54
73. 6 70 300 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:04 0:49:12 0:49:04
74. 13 71 285 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ Α30-39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ ΑΡΓΟΛΊΔΟΣ 5:05 0:49:27 0:49:18
75. 25 72 308 ΣΠΑΝΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:06 0:49:29 0:49:19
76. 1 4 351 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Γ18-19 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:06 0:49:29 0:49:26
77. 26 73 244 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α40-49 STEEL RUNNING TEAM 5:06 0:49:32 0:49:20
78. 27 74 221 ΚΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Α40-49 MARATHON CLUB 5:07 0:49:43 0:49:23
79. 12 75 453 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α50-59 5:07 0:49:46 0:49:35
80. 12 76 215 ΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:08 0:49:54 0:49:43
81. 13 77 207 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α18-29 Σ.Δ.Υ. Πάτρας 5:09 0:49:57 0:49:51
82. 1 5 226 ΚΕΚΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ50-59 N.SMYRNI RUNNING TEAM 5:09 0:49:59 0:49:52
83. 28 78 250 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α40-49 ΑΝΑΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:09 0:50:00 0:49:44
84. 7 79 156 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α60+ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ ΑΡΓΟΛΊΔΟΣ 5:10 0:50:14 0:50:05
85. 4 80 434 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 5:10 0:50:16 0:50:09
86. 14 81 310 ΤΑΛΛΙΟ ΕΝΤΥ Α30-39 ανεξαρτητος 5:12 0:50:27 0:50:24
87. 15 82 279 ΝΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α30-39 DESIGNOUS 5:12 0:50:30 0:50:25
88. 13 83 380 ΝΟΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α50-59 Εφυραίοι ωκύποδες 5:13 0:50:37 0:50:27
89. 14 84 430 ΣΕΜΙΤΕΚΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α50-59 5:13 0:50:43 0:50:25
90. 8 85 192 ΓΡΙΝΤΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α60+ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΠΑΤΡΑ 5:14 0:50:47 0:50:43
91. 2 6 424 ΤΑΣΗΝΙΚΟΥ ΝΙΚΗ Γ50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:14 0:50:48 0:50:38
92. 15 86 422 ΠΕΤΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:14 0:50:53 0:50:43
93. 29 87 442 ΔΡΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α40-49 5:14 0:50:54 0:50:40
94. 30 88 238 ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 ELXIS fitness club 5:15 0:50:57 0:50:42
95. 16 89 345 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:15 0:50:59 0:50:45
96. 31 90 404 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:15 0:51:00 0:50:55
97. 1 7 340 ΔΕΛΙΑΚΗ ΒΙΚΥ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:16 0:51:08 0:51:01
98. 16 91 316 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α30-39 ACCELERATION GYM AIGIO 5:16 0:51:09 0:51:03
99. 32 92 343 ΚΑΚΙΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΙΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:16 0:51:12 0:51:04
100. 14 93 283 ΠΑΝΑΓΙΩΤΌΠΟΥΛΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:16 0:51:13 0:50:58
101. 17 94 262 ΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:17 0:51:22 0:51:05
102. 2 8 164 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ40-49 AD RUNNERS 5:20 0:51:46 0:51:43
103. 33 95 385 ΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:20 0:51:52 0:51:26
104. 9 96 275 ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α60+ ΣΔΥΠ 5:21 0:52:00 0:51:56
105. 15 97 394 ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α18-29 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:22 0:52:03 0:51:37
106. 17 98 305 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:22 0:52:05 0:51:44
107. 10 99 353 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:22 0:52:11 0:52:05
108. 18 100 342 ΚΑΖΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:23 0:52:22 0:52:17
109. 34 101 220 ΚΑΡΤΕΖΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α40-49 ΣΔΥΠ 5:25 0:52:37 0:52:25
110. 18 102 337 ΑΦΡΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α30-39 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:26 0:52:42 0:52:38
111. 19 103 414 ΚΙΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:26 0:52:47 0:52:30
112. 35 104 314 ΤΟΥΛΟΥΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:27 0:52:54 0:52:43
113. 20 105 429 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α50-59 ΣΑΦΑΝΣ 5:28 0:53:08 0:53:01
114. 11 106 455 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α60+ 5:28 0:53:10 0:52:56
115. 19 107 230 ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 5:29 0:53:13 0:53:02
116. 36 108 224 ΚΑΤΣΕΡΕΛΗΣ ΑΡΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:30 0:53:25 0:53:09
117. 37 109 406 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ Α40-49 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:31 0:53:38 0:53:21
118. 38 110 409 ΑΡΓΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΗΣ Α40-49 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:31 0:53:40 0:53:23
119. 3 9 435 ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ Γ40-49 5:32 0:53:46 0:53:39
120. 21 111 433 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α50-59 5:33 0:53:52 0:53:28
121. 39 112 432 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α40-49 5:33 0:53:53 0:53:29
122. 1 10 286 ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 5:33 0:53:57 0:53:53
123. 22 113 405 BARRION ROMY Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:34 0:54:00 0:53:53
124. 40 114 193 ΔΕΔΕΣ ΝΙΚΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 5:35 0:54:10 0:54:04
125. 23 115 400 ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:38 0:54:41 0:54:28
126. 24 116 197 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α50-59 ΓΛΥΦΑ 5:38 0:54:46 0:54:41
127. 12 117 417 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:39 0:54:53 0:54:48
128. 1 11 335 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ30-39 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRA 5:39 0:54:56 0:54:50
129. 41 118 289 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ Α40-49 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:39 0:54:56 0:54:51
130. 4 12 217 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΊΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 5:41 0:55:10 0:55:01
131. 3 13 392 ΚΡΙΠΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:43 0:55:30 0:55:20
132. 2 14 229 ΚΟΛΑΪΤΗ ΧΑΡΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:44 0:55:38 0:55:29
133. 42 119 330 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:44 0:55:40 0:55:29
134. 20 120 331 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:44 0:55:45 0:55:35
135. 43 121 373 ΚΑΨΟΚΕΦΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α40-49 Εφυραίοι ωκύποδες 5:45 0:55:48 0:55:30
136. 3 15 157 ΑΔΑΜ ΙΩΑΝΝΑ Γ30-39 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 5:45 0:55:55 0:55:43
137. 25 122 418 ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:45 0:55:56 0:55:48
138. 2 16 154 MOEBERG EMILIE Γ18-19 ΟΡΦΕΑΣ 5:47 0:56:10 0:55:48
139. 44 123 381 ΞΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α40-49 Εφυραίοι ωκύποδες 5:50 0:56:42 0:56:34
140. 45 124 350 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:51 0:56:48 0:56:34
141. 26 125 338 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:51 0:56:48 0:56:35
142. 27 126 265 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:52 0:56:59 0:56:40
143. 28 127 165 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α50-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 5:52 0:57:00 0:56:45
144. 46 128 282 ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:52 0:57:03 0:56:46
145. 47 129 179 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:53 0:57:13 0:57:04
146. 29 130 362 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:55 0:57:27 0:57:12
147. 13 131 354 ΠΑΤΑΚΑΣ ΘΕΡΙΝΟΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:58 0:57:52 0:57:36
148. 5 17 396 ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:58 0:58:00 0:57:47
149. 14 132 426 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:59 0:58:04 0:57:54
150. 6 18 186 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:59 0:58:05 0:57:36
151. 7 19 369 ΑΞΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ40-49 Εφυραίοι ωκύποδες 5:59 0:58:05 0:57:56
152. 15 133 413 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΦΩΤΗΣ Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:59 0:58:09 0:58:03
153. 5 134 195 ΔΕΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Αθλητικός σύλλογος Κορινθίας Σπάρτακος 6:00 0:58:14 0:58:10
154. 21 135 162 ΑΜΠΑΛΟΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 Αθλητικός σύλλογος Κορινθίας Σπάρτακος 6:00 0:58:14 0:58:10
155. 6 136 206 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Αθλητικός σύλλογος Κορινθίας Σπάρτακος 6:00 0:58:14 0:58:14
156. 4 20 212 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΟΛΓΑ Γ30-39 Marathon Club 6:00 0:58:18 0:57:57
157. 22 137 273 ΜΠΙΣΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:01 0:58:24 0:58:14
158. 23 138 237 ΚΟΡΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α30-39 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 6:01 0:58:25 0:58:14
159. 16 139 293 ΠΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α60+ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 6:03 0:58:46 0:58:38
160. 8 21 321 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ Γ40-49 Adidas runners athens 6:05 0:59:08 0:58:55
161. 24 140 264 ΜΕΓΑΡΙΤΗΣ ΒΛΑΣΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:06 0:59:12 0:59:04
162. 30 141 228 ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:06 0:59:13 0:58:56
163. 17 142 387 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:09 0:59:42 0:59:33
164. 31 143 379 ΜΑΤΖΙΩΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α50-59 Εφυραίοι ωκύποδες 6:09 0:59:45 0:59:27
165. 48 144 348 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:10 0:59:50 0:59:47
166. 49 145 278 ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:10 0:59:55 0:59:50
167. 50 146 441 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 6:13 1:00:20 1:00:07
168. 9 22 326 ΦΑΡΜΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:15 1:00:43 1:00:29
169. 18 147 440 ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α60+ 6:17 1:01:01 1:00:49
170. 25 148 259 ΜΑΙΣΜΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:18 1:01:11 1:00:55
171. 3 23 327 ΦΙΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ18-19 Ανεξάρτητη 6:18 1:01:12 1:01:02
172. 26 149 208 ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ Α30-39 ELXIS FITNESS CLUB 6:18 1:01:16 1:01:00
173. 19 150 364 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:19 1:01:20 1:01:04
174. 10 24 333 ΧΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ40-49 Ανεξαρτητη 6:20 1:01:27 1:01:13
175. 27 151 270 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 Α.Ο ΜΕΛΕΣΣΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6:21 1:01:42 1:01:19
176. 20 152 166 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α60+ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:23 1:01:55 1:01:31
177. 28 153 255 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:23 1:01:57 1:01:39
178. 21 154 203 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:23 1:02:03 1:01:37
179. 51 155 210 ΙΩΑΝΝΟΒΙΤΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:25 1:02:22 1:02:03
180. 29 156 234 ΚΟΝΔΗΣ ΦΩΤΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:25 1:02:22 1:02:06
181. 11 25 386 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:26 1:02:32 1:02:22
182. 22 157 173 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΣ Α60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:26 1:02:33 1:02:11
183. 52 158 361 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:27 1:02:38 1:02:24
184. 12 26 225 ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:27 1:02:40 1:02:28
185. 32 159 399 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α50-59 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 6:29 1:02:58 1:02:32
186. 13 27 398 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΖΕΤΤΑ Γ40-49 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 6:33 1:03:35 1:03:23
187. 4 28 391 ΚΑΣΕΛΑ ΡΟΥΛΑ Γ50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 6:33 1:03:35 1:03:23
188. 33 160 272 ΜΠΗΣΙΑΣ ΙΩΆΝΝΗΣ Α50-59 ΕΦΥΡΑΙΟΙ οκυποδες 6:34 1:03:48 1:03:28
189. 23 161 388 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:35 1:03:57 1:03:47
190. 5 29 402 ΦΩΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ50-59 CHIOS RUNNING 6:39 1:04:34 1:04:25
191. 14 30 452 ΦΡΑΓΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ40-49 6:42 1:05:04 1:04:53
192. 53 162 366 ΤΣΕΡΚΕΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:43 1:05:12 1:05:01
193. 34 163 352 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:43 1:05:15 1:05:04
194. 24 164 415 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 6:45 1:05:38 1:05:16
195. 35 165 355 ΠΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:46 1:05:40 1:05:21
196. 36 166 317 ΤΡΙΜΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:47 1:05:52 1:05:46
197. 54 167 437 ΚΟΥΜΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α40-49 6:48 1:05:57 1:05:38
198. 30 168 266 ΜΗΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:50 1:06:23 1:06:10
199. 31 169 260 ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:52 1:06:45 1:06:35
200. 55 170 336 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α40-49 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΡΥΘΜΟΣ ΚΙΑΤΟ 6:54 1:06:56 1:06:37
201. 1 31 419 ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ Γ60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 6:54 1:06:59 1:06:49
202. 56 171 233 ΚΟΛΟΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:57 1:07:31 1:07:15
203. 37 172 271 ΜΠΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:01 1:08:11 1:08:03
204. 15 32 341 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:03 1:08:24 1:08:11
205. 16 33 346 ΛΕΒΑΝΤΑΤΖΗ ΑΡΕΤΗ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:04 1:08:37 1:08:18
206. 57 173 390 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:06 1:08:58 1:08:58
207. 38 174 439 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α50-59 7:08 1:09:16 1:09:07
208. 25 175 428 ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 7:13 1:10:03 1:09:48
209. 39 176 276 ΜΠΟΤΖΙΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:13 1:10:06 1:09:48
210. 26 177 368 ΨΑΡΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:16 1:10:33 1:10:24
211. 7 178 172 ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:20 1:11:14 1:10:59
212. 58 179 268 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:20 1:11:16 1:11:01
213. 59 180 205 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:20 1:11:17 1:11:09
214. 40 181 347 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:22 1:11:28 1:11:10
215. 17 34 171 ΑΥΓΕΡΗ ΕΛΕΝΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:32 1:13:07 1:12:52
216. 4 35 256 ΛΙΒΑ ΓΑΛΑΤΕΙΑ Γ18-19 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 7:34 1:13:30 1:13:25
217. 32 182 257 ΛΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α30-39 Γ.Σ.ΧΑΪΔΑΡΊΟΥ 7:34 1:13:30 1:13:27
218. 60 183 344 ΚΛΙΤΣΟΣ ΜΑΝΟΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:38 1:14:05 1:13:54
219. 5 36 365 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΓΙΑ Γ30-39 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:38 1:14:05 1:13:50
220. 27 184 363 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:38 1:14:06 1:13:47
221. 6 37 163 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:48 1:15:45 1:15:30
222. 28 185 359 ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΤΑΚΗΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:49 1:15:58 1:15:49
223. 29 186 267 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:02 1:18:04 1:17:57
224. 18 38 180 ΒΡΕΤΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:22 1:21:12 1:20:56
225. 30 187 425 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ Α60+ ΣΔΥΠ 9:08 1:28:43 1:28:39

5.7km

Place Age Group Rank Gender Rank Bib Name AG Club Pace/km GunTime ChipTime
1. -1 1 139 ΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α18-29 3:38 0:20:45 0:20:42
2. -1 2 147 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α50-59 3:39 0:20:52 0:20:50
3. -1 3 444 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α40-49 3:43 0:21:13 0:21:10
4. 1 4 356 ΡΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3:49 0:21:45 0:21:42
5. 1 5 51 ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ Α40-49 HUMAN TECAR ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ 3:53 0:22:10 0:22:06
6. 2 6 106 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α40-49 Εφυραίοι ωκύποδες 4:05 0:23:18 0:23:14
7. 1 7 84 ΤΣΟΚΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:06 0:23:27 0:23:24
8. 1 8 72 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α50-59 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΔΡΟΜΕΑ 4:10 0:23:49 0:23:46
9. 2 9 140 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α18-29 4:15 0:24:17 0:24:14
10. 3 10 5 ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α40-49 ΑΓΡΙΝΙΟ 4:27 0:25:26 0:25:21
11. 2 11 9 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α50-59 ΕΚΠΑ - ΕΤΕΠ 4:34 0:26:05 0:25:58
12. 1 12 23 ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:39 0:26:36 0:26:26
13. 2 13 148 ΚΑΤΣΑΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α30-39 4:40 0:26:38 0:26:36
14. 3 14 81 ΣΤΡΟΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:44 0:27:01 0:26:58
15. -1 1 1 KOT TAMARA Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 4:45 0:27:07 0:27:04
16. 3 15 17 ΔΗΜΑΚΟΣ ΤΑΣΟΣ Α30-39 ADIDAS RUNNERS ATHENS 4:53 0:27:50 0:27:46
17. 4 16 8 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:55 0:28:01 0:27:56
18. -1 2 136 ΣΚΕΥΗ ΑΝΝΑ Γ40-49 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:57 0:28:18 0:28:15
19. 4 17 131 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α18-29 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:58 0:28:23 0:28:16
20. -1 3 40 ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ40-49 KIATO RUN&FUN 4:59 0:28:28 0:28:24
21. 5 18 446 ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α30-39 5:02 0:28:42 0:28:36
22. 1 4 109 HOLSCHER  ESMERALDA Γ50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:02 0:28:42 0:28:37
23. 6 19 57 ΜΠΟΝΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:07 0:29:14 0:29:07
24. 5 20 16 ΔΗΜΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α18-29 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 5:09 0:29:24 0:29:20
25. 6 21 46 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:10 0:29:28 0:29:20
26. 3 22 108 ΧΡΟΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α50-59 Εφυραίοι ωκύποδες 5:15 0:30:00 0:29:53
27. 7 23 3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α30-39 ΦΕΝΕΟΣ 5:17 0:30:11 0:30:05
28. 1 5 12 ΓΙΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ18-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:18 0:30:16 0:30:11
29. 8 24 28 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:19 0:30:21 0:30:14
30. 1 6 124 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ Γ40-49 ACTIVE GYM 5:20 0:30:28 0:30:23
31. 4 25 445 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α40-49 5:24 0:30:49 0:30:42
32. 9 26 142 ΛΑΖΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ Α30-39 5:26 0:31:02 0:30:59
33. 7 27 143 ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α18-29 5:28 0:31:10 0:31:05
34. 2 28 145 ΚΑΝΑΒΑΡΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5:30 0:31:25 0:31:21
35. 3 29 7 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:32 0:31:35 0:31:29
36. 5 30 448 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α40-49 5:40 0:32:18 0:32:12
37. 8 31 10 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:40 0:32:22 0:32:16
38. 6 32 11 ΓΙΑΝΝΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:41 0:32:24 0:32:20
39. 2 7 454 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟΥΝΤΡΕΝΕ Γ40-49 5:43 0:32:35 0:32:26
40. 7 33 36 ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:45 0:32:48 0:32:42
41. 4 34 53 ΜΠΑΛΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:48 0:33:06 0:32:59
42. 3 8 98 ΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:53 0:33:37 0:33:28
43. 4 9 34 ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ40-49 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:54 0:33:40 0:33:34
44. 5 35 111 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:54 0:33:40 0:33:32
45. 10 36 67 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:55 0:33:44 0:33:34
46. 5 10 52 ΜΠΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:56 0:33:49 0:33:40
47. 9 37 42 ΚΟΨΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ Α18-29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:56 0:33:51 0:33:45
48. 1 38 127 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:57 0:33:59 0:33:48
49. 1 11 4 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ60+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:58 0:34:02 0:33:57
50. 6 39 80 ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Α50-59 PILALIEN 6:01 0:34:22 0:34:13
51. 7 40 450 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α50-59 6:01 0:34:23 0:34:14
52. 11 41 70 ΠΕΠΠΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:01 0:34:23 0:34:12
53. 6 12 101 ΣΟΥΧΟΤΣΚΑ ΝΤΟΡΟΤΑ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:03 0:34:32 0:34:23
54. 1 13 94 ΜΠΟΤΣΙΟΝΕ ΜΑΓΙΑ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:03 0:34:33 0:34:24
55. 2 42 107 ΝΤΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α60+ Εφυραίοι ωκύποδες 6:04 0:34:40 0:34:31
56. 8 43 59 ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:06 0:34:46 0:34:39
57. 2 14 43 ΚΡΙΚΕΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ Γ50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:10 0:35:11 0:35:06
58. 7 15 130 ΧΑΛΟΦΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:11 0:35:15 0:35:10
59. 2 16 144 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 6:12 0:35:25 0:35:25
60. 2 17 126 ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ Γ60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:14 0:35:36 0:35:25
61. 1 18 423 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ30-39 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 6:15 0:35:42 0:35:34
62. 3 19 146 ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 6:16 0:35:43 0:35:40
63. 8 20 449 ΓΕΡΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ40-49 6:16 0:35:43 0:35:36
64. 12 44 29 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:16 0:35:47 0:35:38
65. 9 45 122 ΣΙΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:23 0:36:24 0:36:17
66. 10 46 58 ΜΠΟΥΚΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:23 0:36:24 0:36:19
67. 2 21 119 ΠΛΑΓΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:24 0:36:29 0:36:17
68. 11 47 65 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α40-49 STEEL RUNNING TEAM 6:29 0:36:58 0:36:48
69. 4 48 37 ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΏΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 6:30 0:37:04 0:36:58
70. 9 22 410 ΓΕΡΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ40-49 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 6:33 0:37:24 0:37:24
71. 8 49 15 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 6:35 0:37:37 0:37:23
72. 3 50 83 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ZΩΗΣ Α60+ ΜΑΡΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 6:36 0:37:38 0:37:25
73. 12 51 408 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α40-49 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 6:36 0:37:42 0:37:42
74. 4 52 149 GRACEY JAMES Α60+ SAFANS 6:37 0:37:43 0:37:29
75. 9 53 91 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:45 0:38:31 0:38:23
76. 2 23 77 ΣΚΛΙΑ ΜΑΡΙΑ-ΠΕΤΡΟΥΛΑ Γ18-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:48 0:38:46 0:38:42
77. 3 24 99 ΡΙΣΚΑ ΜΑΡΤΙΝΑ Γ18-19 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:48 0:38:47 0:38:31
78. 4 25 95 ΜΠΟΤΣΙΟΝΕ ΠΑΟΥΛΙΝΑ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:49 0:38:52 0:38:37
79. 10 54 93 ΜΠΟΤΣΙΟΝΕ ΜΑΡΕΚ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:49 0:38:56 0:38:40
80. 4 26 13 ΓΛΥΜΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ18-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΒ 6:53 0:39:19 0:39:13
81. 13 55 88 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:59 0:39:52 0:39:39
82. 10 27 447 ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ40-49 7:00 0:39:57 0:39:48
83. 11 56 89 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:01 0:40:02 0:39:49
84. 3 28 102 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:02 0:40:05 0:40:01
85. 5 29 26 ΚΑΚΑΓΗ ΑΝΘΗ Γ18-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:03 0:40:12 0:40:05
86. 13 57 68 ΠΕΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:03 0:40:13 0:40:06
87. 11 30 2 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΝΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:04 0:40:18 0:40:13
88. 12 31 73 ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:04 0:40:20 0:40:15
89. 5 58 18 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α60+ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 7:11 0:40:57 0:40:53
90. 6 32 41 ΚΟΥΡΜΠΕΤΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ18-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:12 0:41:06 0:40:58
91. 3 33 125 ΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛΙΝΑ Γ30-39 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:13 0:41:11 0:41:03
92. 3 34 118 ΜΑΓΚΑΝΑΡΗ ΦΛΩΡΑ Γ50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:13 0:41:11 0:41:02
93. 13 35 75 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ40-49 Ανεξάρτητη 7:15 0:41:23 0:41:17
94. 4 36 112 ΒΙΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ60+ ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 7:16 0:41:30 0:41:14
95. 5 37 128 ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ Γ60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:19 0:41:45 0:41:34
96. 14 59 14 ΓΟΥΣΙΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:22 0:42:01 0:41:57
97. 14 38 358 ΣΙΩΠΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:26 0:42:23 0:42:16
98. 14 60 56 ΜΠΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α30-39 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 7:26 0:42:25 0:42:12
99. 15 39 48 ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ40-49 ΑΤΟΜΙΚΗ 7:26 0:42:27 0:42:17
100. 5 40 150 GRACEY MARTHA SAFANS 7:29 0:42:43 0:42:31
101. 15 61 87 ΧΡΙΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:36 0:43:22 0:43:11
102. 6 41 100 ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Γ60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:38 0:43:33 0:43:25
103. 6 62 115 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α60+ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 7:40 0:43:43 0:43:39
104. 6 42 6 ΒΑΡΒΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Αθηνοδωρος 7:41 0:43:52 0:43:40
105. 16 63 69 ΠΕΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:41 0:43:53 0:43:40
106. 4 43 78 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ50-59 ΣΔΥΠ ΠΑΤΡΑΣ 7:46 0:44:21 0:44:16
107. 7 44 138 ΤΣΩΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑ 7:54 0:45:03 0:44:56
108. 8 45 96 ΜΥΛΩΝΑ ΣΗΜΕΛΑ Γ60+ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:55 0:45:12 0:45:07
109. 5 46 97 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:56 0:45:15 0:45:05
110. 9 47 123 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΦΩΤΑ Γ60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:56 0:45:17 0:45:13
111. 16 48 47 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:59 0:45:33 0:45:27
112. 4 49 71 ΠΕΠΠΕ ΕΡΜΙΝΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:01 0:45:43 0:45:35
113. 6 50 92 ΛΕΒΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 8:07 0:46:19 0:46:09
114. 17 51 129 ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:09 0:46:32 0:46:22
115. 7 52 82 ΤΕΡΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:11 0:46:42 0:46:37
116. 8 53 121 ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ Γ50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:19 0:47:24 0:47:13
117. 9 54 117 ΚΤΕΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:19 0:47:24 0:47:13
118. 10 55 137 ΤΣΑΚΙΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 8:25 0:48:03 0:47:52
119. 7 64 135 ΣΑΓΗΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 8:26 0:48:09 0:48:00
120. 12 65 104 ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α50-59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 8:29 0:48:23 0:48:11
121. 18 56 90 ΕΚΙΖΚΗΡΙΕ ΜΑΡΙΑ Γ40-49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 8:29 0:48:23 0:48:11
122. 5 57 120 ΠΡΟΒΑΤΑ ΜΑΡΙΑ Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:42 0:49:40 0:49:36
123. 7 58 49 ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ18-19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:54 0:50:44 0:50:36
124. 8 66 114 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α60+ ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ 9:31 0:54:17 0:54:13
125. 10 59 133 ΛΑΣΚΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ50-59 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 9:35 0:54:38 0:54:27
126. 11 60 132 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ60+ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 9:35 0:54:38 0:54:27
127. 12 61 116 ΔΕΣΥΛΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 9:35 0:54:42 0:54:30
128. 13 62 113 ΒΛΑΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ60+ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 15:08 1:26:20 1:26:08
129. 11 63 110 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ Γ50-59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 15:18 1:27:14 1:27:00
DNF -1 -1 19 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α50-59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001