Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
4
5
6
8
9
11
12
14
15
16
18
19
20
21
22
23
27
28
29
30

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

13 ος Αγώνας Διάσχισης του Καλλιδρόμου - 10 Αυγ 2019

Δελτίο Τύπου

13ος   ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΣΧΙΣΗΣ ΤΟΥ ΚΑΛΛΙΔΡΟΜΟΥ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑ  10/08/2019

Με απόλυτη επιτυχία διοργανώθηκε από το ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ στην ιστορική Μενδενίτσα ο 13ος Αγώνας Διάσχισης του Καλλιδρόμου 13,700 χλμ και 35οςΓύρος της Μενδενίτσας 1,700 χλμ για παιδιά έως 15 ετών (και αρχάριους δρομείς), που από το 1985 τον καθιστά έναν από τους παλαιότερους Λαϊκούς Αγώνες Δρόμου στην πατρίδα μας.

Νικητές στην Γενική Κατηγορία:

13,7 χλμ

 Άνδρες:                                                                 Γυναίκες:

1.   ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ                                          1.ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

2.   ΤΣΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                        2.ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

3.   ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ
3.   ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΣΗΣ                                        3.ΜΑΓΓΟΓΙΑ ΟΛΓΑ

                                                                            1,7 χλμ

Αγόρια:                                                                  Κορίτσια:

1.  ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡ.             1.ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

2.   ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                         2.ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

3.   ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝ.              3.ΠΑΓΩΝΗ ΜΑΡΙΤΙΝΗ

Ευχαριστήρια αξίζουν οι εθελοντές, Γιάννης Σάμιος, Κώστας Σάμιος, Ιωάννης Σάμιος, Τσιμακίδης Σταύρος , Στάθης Αναγνώστου, Ηλίας Αναγνώστου, Θανάσης Μεγγαλιός, Νατάσα Σεργκελίδη, Ελένη Μάρα, Μαρία Μαργαρίτη, Θανάσης Κιαραϊσκος, Ανδρέας Αμπελάς και ο Μενδενιτσιώτης Διευθύνων Σύμβουλος της DOLE AE Στάθης Πισλής.

Και του χρόνου το Σάββατο στις 8 Αυγούστου με πολιτιστική εκδήλωση που φέτος λόγο του θανάτου του Ιερέα του χωριού, Γεωργίου Λύτα, δεν πραγματοποιήθηκε.

Μετά το τέλος των απονομών ακολούθησε παραδοσιακό δείπνο με τοπικό γουρουνόπουλο, κρασί και πίτες του χωρίου από τις κυρίες Σερκενλίδη Μαρία, Κυριάκου0 Βλάχου Παναγιώτα, Σαμίου Ρένα, Μάρα Ελένη, Ντζιαντζιά Κρυσταλλένια, Καραμιτσόλη Μαρία, Σαμαρά Λίτσα, Σουλιώτη Ευαγγελία, Ιελελίδου Χρυσούλα, Καναβίτσα- Βλάχου Παναγίωτα, Κυριακή Κική, Καραγιάννη Λούλα αλλά και τον κ. Χαλδούτη Ηλία.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑΣ 13,7 χλμ ΔΙΑΣΧΙΣΗ ΚΑΛΛΙΔΡΟΜΟΥ ΚΑΙ 1,7 χλμ "ΓΥΡΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ" 
Α/Α BIB ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 622 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ 55.38
2 34 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΑΒΑΛΗΣ 56.06
3 632 ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΥΤΣΑΣ 59.21
4 74 ΒΛΑΣΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 59.21
5 9 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 1.00.43
6 12 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 1.02.40
7 38 ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΚΑΤΑΓΙΑΝΝΗΣ 1.02.42
8 53 ΤΑΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1.03.41
9 72 ΠΑΝΟΣ ΚΑΝΑΤΑΣ 1.03.49
10 75 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΕΛΗΣ 1.04.37
11 42 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΕΡΒΙΣΗΣ 1.05.35
12 614 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1.05.40
13 76 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΕΛΟΣ 1.06.09
14 32 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1.06.27
15 71 ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΡΑΤΙΛΑΣ 1.07.07
16 44 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΗΣΗΣ 1.08.55
17 607 ΝΙΚΟΣ ΓΚΟΚΑΣ 1.09.05
18 613 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ 1.09.44
19 24 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΣΑΠΑΛΗ 1.09.52
20 22 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ 1.10.14
21 609 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΟΥΣΙΑΣ 1.10.30
22 646 ΝΙΚΟΣ ΦΛΩΡΟΣ 1.11.40
23 70 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΝΕΛΗΣ 1.11.55
24 64 ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ 1.12.00
25 60 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 1.12.07
26 59 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΩΛΗΣ 1.12.20
27 576 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΨΙΩΤΗΣ 1.12.33
28 62 ΟΛΓΑ ΜΑΓΓΟΓΙΑ 1.12.43
29 45 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΕΚΟΣ 1.13.20
30 601 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΙΡΟΥΖ 1.13.24
31 602 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ 1.13.44
32 39 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1.14.40
33 66 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΚΑΜΑΓΚΟΥΛΗΣ 1.14.17
34 78 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ 1.15.27
35 47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1.15.33
36 65 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1.16.01
37 69 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΡΑΣ 1.16.12
38 21 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1.16.24
39 57 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 1.16.47
40 585 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1.18.05
41 633 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1.18.15
42 54 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΥΖΗΡΙΑΝΑΚΗΣ 1.18.50
43 649 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΖΑΣ 1.18.57
44 13 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ 1.20.09
45 63 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΝΙΑΚΟΣ 1.20.25
46 572 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1.20.35
47 587 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ 1.20.40
48 568 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1.20.51
49 11 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΠΡΑΧΟΣ 1.21.21
50 10 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΑΚΑΡΑΣ 1.21.21
51 560 ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 1.21.27
52 30 ΛΟΥΚΑΣ ΡΕΝΤΙΦΗΣ 1.21.42
53 35 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΚΗΣ 1.22.46
54 567 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ 1.23.10
55 3 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1.23.20
56 26 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΙΤΤΑΚΑΣ 1.23.45
57 25 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ 1.24.02
58 73 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1.24.10
59 667 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΦΡΑΤΗΣ 1.25.04
60 51 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1.25.25
61 641 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΝΕΛΛΟΣ 1.26.57
62 2 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1.27.58
63 556 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1.29.05
64 583 ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1.29.05
65 591 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ 1.29.25
66 588 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ 1.29.39
67 665 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΝΗ 1.30.12
68 571 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1.30.18
69 31 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΡΑΣ 1.30.23
70 595 ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1.30.29
71 79 ΣΤΕΛΛΑ ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ 1.31.23
72 80 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΡΑΪΑΣ 1.31.23
73 41 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1.31.59
74 16 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΦΕΣ 1.32.03
75 17 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1.32.03
76 36 ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 1.32.09
77 644 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1.33.33
78 18 ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1.33.40
79 29 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΑΝΤΗΣ 1.33.40
80 81 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΗΛΙΑΚΗΣ 1.34.00
81 52 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΛΑΤΑΣ 1.34.04
82 46 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΑΦΟΥΤΗΣ 1.34.09
83 48 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 1.34.12
84 604 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ 1.34.31
85 61 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ 1.34.45
86 593 ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ ΤΣΙΚΛΙΔΗ 1.35.33
87 605 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ 1.35.55
88 569 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ 1.36.17
89 643 ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ 1.38.42
90 67 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΛΑΤΣΗΣ 1.38.50
91 28 ΒΕΓΓΕΛΗΣ ΠΑΣΣΑΛΗΣ 1.39.50
92 77 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1.40.46
93 131 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΑΤΣΚΟΣ 1.42.48
94 570 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ 1.43.55
95 615 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΨΑΡΡΟΣ 1.44.20
96 603 ΝΙΚΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ 1.44.55
97 40 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1.46.40
98 650 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1.46.47
99 20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΑΡΤΖΗΣ 1.48.23
100 56 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 1.48.38
101 19 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1.48.47
102 50 ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΡΩΝΙΑΣ 1.49.48
103 665 ΒΑΪΤΣΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1.50.50
104 55 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΕΡΒΕΝΤΖΗΣ 1.51.21
105 555 ΜΑΝΟΣ ΚΛΙΤΣΟΣ 1.51.21
106 581 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΕΡΗ 1.51.26
107 558 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1.52.42
108 58 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΥΡΙΑΖΗ 1.52.50
109 596 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ 1.52.52
110 648 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ 1.54.05
111 4 ΒΙΚΗ ΔΑΒΗ 1.56.23
112 611 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΠΟΥΛΑΚΗ 2.00.22
113 582 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ 2.00.34
114 616 ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ 2.01.20
115 68 ΓΙΩΤΑ ΧΑΛΑΤΣΗ 2.02.31
116 610 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 2.03.00
117 1 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ 2.03.14
118 656 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΚΑΚΤΣΕ 2.04.20
119 49 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΙΝΑΝΙΔΗ 2.15.30
120 663 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ DNF


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 1,700 ΜΕΤΡΑ 
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
3 ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
5 ΤΟΥΦΕΞΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
6 ΠΑΤΑΣ ΣΤΑΘΗΣ
7 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
8 ΓΕΡΟΜΗΤΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
9 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΠΑΓΩΝΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ
11 ΠΑΓΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΠΑΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
13 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14 ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗ ΝΙΚΗ
15 ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗ ΖΩΗ
16 ΜΑΜΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
17 ΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 
18 ΠΑΠΑΤΣΙΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 
19 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
20 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ
21 ΠΙΣΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
22 ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23 ΔΕΡΒΕΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
24 ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
26 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
27 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
28 ΔΕΡΒΕΤΖΗΣ ΦΩΤΗΣ
29 ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
30 ΒΛΑΣΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
31 ΓΕΡΟΜΗΤΡΟΥ ΖΩΗ
32 ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
33 ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ
34 ΡΕΝΤΙΦΗ ΒΑΛΙΑ
35 ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ
36 ΧΑΛΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ
37 ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
38 ΚΑΛΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
39 ΤΣΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
40 ΚΕΣΕΜΗ ΓΙΩΡΓΙΑ
41 ΒΛΑΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
42 ΓΕΩΡΓΑΤΣΩΝΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ
43 ΚΟΣΚΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
44 ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
45 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
46 ΝΙΚΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
47 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
48 ΚΟΣΚΙΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
49 ΠΙΣΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
50 ΚΟΣΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
51 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ
52 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
53 ΔΕΝΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
54 ΒΑΙΝΑ ΔΑΝΑΗ
55 ΤΡΑΠΑΤΣΑ ΕΙΡΗΝΗ
56 ΜΑΡΑΚΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ
57 ΛΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
58 ΓΑΛΙΜΙΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
59 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
60 ΓΕΡΟΜΗΤΡΟΥ ΖΩΗ
61 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001