Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
15
Ημερομηνία : 2017-10-15
18
19
20
21
23
24
25
26
27
30
31

Σύλλογοι Μέλη

11 ος Γύρος Λιμνοθάλασσας Αιτωλικού - 23 Σεπ 2017

10Km

α/α Κατ. Φύλου Κατ. Ηλ Κατ. Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ Καθ. Χρ. Φύλο Ηλ Κατ. Σύλλογος ρυθμός/km
1. 1 1 852 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:34:44,08 0:34:43,07 m Α30-39 3:28
2. 2 1 886 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:37:30,83 0:37:30,01 m Α40-49 3:45
3. 3 1 853 ΔΑΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:37:52,81 0:37:34,42 m Α18-29 3:47
4. 4 2 899 ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:38:29,54 0:38:21,78 m Α18-29 3:50
5. 5 3 909 ΚΟΤΟΦΩΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 0:40:11,66 0:40:02,66 m Α18-29 4:01
6. 6 1 557 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:40:22,22 0:40:20,35 m Α50-59 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4:02
7. 7 2 505 ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:40:39,58 0:40:37,07 m Α50-59 ΑΓΕΛΑΟΣ Γ.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ 4:03
8. 1 1 471 ΖΕΡΒΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:40:49,04 0:40:47,83 f Γ35-49 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 4:04
9. 2 2 586 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0:41:11,28 0:41:09,36 f Γ35-49 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 4:07
10. 8 4 621 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0:41:14,30 0:41:12,39 m Α18-29 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ/Ο2 STORE 4:07
11. 9 1 531 ΛΙΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:41:17,85 0:41:15,72 m Α60-69 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4:07
12. 10 2 418 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:42:46,78 0:42:41,53 m Α40-49 ΒΟΝΙΤΣΑ 4:16
13. 11 3 696 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:42:49,04 0:42:45,94 m Α40-49 LEPANTO RUNNERS 4:16
14. 3 1 2001 ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:43:43,22 0:43:39,45 f Γ18-34 4:22
15. 12 2 2002 ΚΑΡΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 0:43:43,24 0:43:39,54 m Α30-39 4:22
16. 13 4 868 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:43:48,82 0:43:45,05 m Α40-49 4:22
17. 14 3 910 ΤΣΟΚΑΝΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 0:45:06,79 0:45:00,96 m Α30-39 4:30
18. 15 4 555 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0:45:21,93 0:45:13,94 m Α30-39 ΒΟΥΝΤΕΝΗ 4:32
19. 4 3 620 ΧΑΛΑΖΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 0:45:42,96 0:45:40,37 f Γ35-49 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 4:34
20. 16 5 887 ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:45:47,63 0:45:43,15 m Α40-49 ΛΕΠΑΝΤΟ 4:34
21. 17 6 524 ΛΕΚΕΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 0:46:00,15 0:45:54,56 m Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:36
22. 18 3 480 ΚΑΒΑΘΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:46:08,99 0:46:07,70 m Α50-59 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4:36
23. 19 2 856 ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:46:19,21 0:46:16,24 m Α60-69 4:37
24. 20 5 440 ΓΚΟΛΦΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:46:22,67 0:46:17,53 m Α30-39 Σ. Δ. Υ. Αγρινιου 4:38
25. 21 7 582 ΣΚΡΙΜΠΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:46:26,86 0:46:20,84 m Α40-49 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4:38
26. 22 5 544 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:46:38,38 0:46:35,00 m Α18-29 ΣΔΥ ΠΆΤΡΑΣ 4:39
27. 23 6 904 ΜΠΙΘΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:46:47,67 0:46:38,82 m Α30-39 4:40
28. 24 8 568 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:47:01,34 0:46:54,45 m Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:42
29. 25 3 554 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 0:47:07,26 0:47:01,29 m Α60-69 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4:42
30. 26 6 907 ΚΟΤΟΦΩΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 0:47:21,46 0:47:12,76 m Α18-29 4:44
31. 27 4 503 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:47:58,65 0:47:56,36 m Α60-69 ΖΕΥΞΗ-ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΙΣ 4:47
32. 28 9 596 ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:48:18,20 0:48:12,48 m Α40-49 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 4:49
33. 29 4 433 ΓΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:48:22,22 0:48:20,13 m Α50-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 4:50
34. 30 5 423 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:48:39,38 0:48:35,81 m Α60-69 CLUB ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4:51
35. 5 2 547 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 0:49:11,16 0:49:08,19 f Γ18-34 ΣΔΥ ΠΆΤΡΑΣ 4:55
36. 31 6 851 ΔΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 0:49:36,28 0:49:32,01 m Α60-69 4:57
37. 32 10 463 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:49:47,81 0:49:43,06 m Α40-49 ΛΕΠΑΝΤΟ 4:58
38. 33 7 552 ΜΠΡΑΖΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:50:50,68 0:50:44,56 m Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:05
39. 34 11 603 ΤΣΑΝΤΖΑΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 0:50:53,38 0:50:50,79 m Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:05
40. 35 5 583 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:50:58,54 0:50:50,96 m Α50-59 ΖΕΥΞΗ 5:05
41. 6 3 534 ΛΙΟΝΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 0:51:02,90 0:51:00,21 f Γ18-34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:06
42. 36 12 578 ΡΕΠΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 0:51:42,59 0:51:37,95 m Α40-49 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ "ΩΛΕΝΟΣ" 5:10
43. 7 4 571 ΠΕΛΕΚΗ ΛΙΤΣΑ 0:51:42,65 0:51:38,71 f Γ35-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:10
44. 37 8 879 ΓΟΝΑΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:53:01,67 0:52:54,55 m Α30-39 5:18
45. 38 9 590 ΣΤΡΑΤΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 0:53:10,46 0:53:01,75 m Α30-39 Bootcamp Αιτωλικού 5:19
46. 39 10 477 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:53:36,16 0:53:28,30 m Α30-39 olla.gr 5:21
47. 40 11 520 ΛΕΓΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:53:41,59 0:53:35,03 m Α30-39 Pavlitos2016 5:22
48. 8 4 631 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:54:22,91 0:54:17,32 f Γ18-34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:26
49. 41 6 413 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:54:25,77 0:54:23,58 m Α50-59 ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 5:26
50. 42 13 458 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:54:28,95 0:54:20,69 m Α40-49 GRIGOTEAM 5:26
51. 43 12 581 ΣΚΟΥΖΕΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:54:57,23 0:54:49,31 m Α30-39 ΖΕΥΞΗ 5:29
52. 44 7 558 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:54:57,37 0:54:49,22 m Α60-69 ΖΕΥΞΗ 5:29
53. 45 8 878 ΝΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:54:57,79 0:54:51,23 m Α60-69 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5:29
54. 9 5 551 ΜΠΛΑΓΚΟΒΑ ΗΛΙΆΝΑ 0:55:23,31 0:55:14,80 f Γ35-49 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 5:32
55. 46 9 515 ΚΩΛΕΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:56:08,63 0:56:01,75 m Α60-69 ΖΕΥΞΗ 5:36
56. 10 5 600 ΤΡΑΝΤΖΑ ΧΡΥΣΑ 0:57:07,36 0:57:03,79 f Γ18-34 RAMIA RUNNERS 5:42
57. 11 6 435 ΓΚΙΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ 0:57:15,65 0:57:06,06 f Γ35-49 Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 5:43
58. 47 14 516 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:57:15,74 0:57:06,05 m Α40-49 Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 5:43
59. 48 15 627 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:57:25,36 0:57:18,38 m Α40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:44
60. 49 13 602 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:57:27,54 0:57:21,24 m Α30-39 ΖΕΥΞΗ 5:44
61. 50 14 189 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:00:55,90 1:00:46,68 m Α30-39 Intracom- Telecom Running Team 6:05
62. 51 15 194 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:01:20,70 1:01:15,11 m Α30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:08
63. 52 16 513 ΚΡΙΤΣΩΝΗΣ ΚΩΣΤΗΣ 1:03:17,69 1:03:10,71 m Α30-39 LA.RU.T 6:19
64. 53 16 862 ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:09:41,20 1:09:34,38 m Α40-49 6:58
65. 54 1 208 ΒΑΣΙΛΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΊΛΑΟΣ 1:13:18,14 1:13:15,09 m Α70+ lepanto runners 7:19

5Km

α/α Κατ. Φύλου Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Καθ. Χρ. ρυθμός/km Σύλλογος
1. 1 689 ΜΠΕΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:19:56,32 0:19:56,32 3:59 ΓΕ ΑΓΡΙΝΊΟΥ
2. 2 635 ΑΡΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:20:06,69 0:19:48,82 4:01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3. 3 842 ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:20:15,95 0:20:13,82 4:03 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
4. 1 832 ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:21:29,09 0:21:27,56 4:17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
5. 4 893 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:21:45,07 0:21:42,80 4:21
6. 5 835 ΤΣΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:22:10,50 0:22:03,15 4:26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
7. 6 895 ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:22:25,55 0:22:24,14 4:29
8. 2 674 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 0:23:39,09 0:23:32,79 4:43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
9. 7 843 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:23:44,86 0:23:44,86 4:44
10. 8 681 ΛΙΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:24:24,48 0:24:22,64 4:52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
11. 9 2000 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΣΕΝΗΣ 0:24:51,91 0:24:50,08 4:58
12. 10 830 ΤΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:24:58,91 0:24:51,79 4:59 VETERUNNERS
13. 3 643 ΓΚΑΣΟΥΚΑ ΓΙΩΤΑ 0:25:05,02 0:25:03,52 5:01 Oiniadesrunningteam
14. 11 634 ΑΜΠΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:25:32,25 0:25:29,96 5:06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
15. 4 691 ΜΠΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ 0:27:10,40 0:27:08,20 5:26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
16. 12 700 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:30:37,47 0:30:19,60 6:07 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17. 5 645 ΓΚΡΑΝΤ ΞΕΝΙΑ 0:31:40,89 0:31:35,44 6:20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
18. 6 898 ΒΛΑΣΕΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 0:31:52,95 0:31:46,92 6:22
19. 13 820 ΠΑΤΑΚΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:31:54,71 0:31:50,94 6:22 ΖΕΥΞΗ
20. 7 855 ΖΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:33:01,94 0:32:57,00 6:36
21. 14 684 ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:33:16,82 0:33:11,81 6:39 LEPANTOS
22. 15 685 ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 0:33:17,64 0:33:13,49 6:39 LEPANTO
23. 8 897 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:33:37,48 0:33:31,77 6:43
24. 9 636 ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 0:34:58,06 0:34:53,13 6:59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
25. 10 697 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:35:07,05 0:35:03,28 7:01 ΖΕΥΞΗ
26. 16 653 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:35:27,18 0:35:21,79 7:05 LEPANTO RUNNERS
27. 17 486 ΚΑΜΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:35:27,29 0:35:21,95 7:05 ΑΓΕΛΑΟΣ
28. 11 866 ΔΟΥΡΑΜΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:38:10,70 0:38:06,83 7:38
29. 12 690 ΜΠΙΡΜΠΊΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 0:39:16,33 0:39:13,46 7:51 LEPANTO RUNNERS
30. 18 686 ΜΑΚΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:42:45,11 0:42:40,09 8:33 LEPANTO
31. 13 682 ΜΑΚΡΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 0:42:45,28 0:42:40,93 8:33 LEPANTO
32. 19 683 ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:48:00,16 0:47:55,80 9:36 LEPANTO
33. 14 677 ΚΟΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:48:00,30 0:47:54,90 9:36 LEPANTOS

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

Σύλλογοι Μέλη

athinaioi dromeis 99 AP LAMIA 1

EOSLMA-Y 250X100-eng 001