Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
24
25
26
27
28
29
30

Σύλλογοι Μέλη

5 ος Τροφώνιος Ημιμαραθώνιος - 24 ΣΕΠ 2017

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 21km
1 Male 113 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ 1990 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΏΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:14:32
2 Male 1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 1982 SALOMON HELLAS 1:15:26
3 Male 69 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΣΣΑΛΑΣ 1971 XANTH RUNNERS 1:22:19
4 Male 2 ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ 1985 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΎΡΟΥ 1:22:32
5 Male 105 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΡΑΣ 1977 KASIMIS TRAINING 1:22:48
6 Male 106 ΠΑΥΛΟΣ ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ 1969 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:23:33
7 Male 41 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΑΛΗΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:26:50
8 Male 172 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΙΟΥΣΗΣ 1976 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ 1:28:54
9 Male 49 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 1974 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΆΣ 1:29:24
10 Male 40 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣΟΥΡΑΣ 1978 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ "Η ΠΡΟΟΔΟΣ" 1:31:06
11 Male 206 METOQI THEOFIL 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:31:46
12 Male 111 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:32:30
13 Male 80 ΝΑΣΟΣ ΚΟΛΟΒΑΚΟΣ 1987 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 1:33:38
14 Male 44 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ/TIMBERTRAIL.GR 1:34:01
15 Male 212 ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1970 ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΦΡΟΥΡΑ ΦΥΛΑΚΩΝ 1:34:04
16 Male 195 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΕΡΓΙΟΥ 1976 ΣΑΠΠΑΖ 1:34:26
17 Male 74 ΘΑΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ 1979 ITEA RUNNING TEAM 1:34:43
18 Male 3 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΑΡΙΦΗΣ 1987 EAST LONDON RUNNERS (UKA) 1:34:45
19 Male 18 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1978 MARKOREY 1:35:28
20 Male 11 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 1958 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:36:45
21 Male 77 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1980 Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:36:48
22 Male 75 ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 1979 Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:36:48
23 Male 61 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ 1976 CHALKIDA CROSSFIT 1:37:01
24 Male 51 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1978 1:37:58
25 Male 28 ΦΩΤΙΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:14
26 Male 7 ΑΚΗΣ ΜΑΡΓΙΑΝΟΣ 1974 1:38:15
27 Male 198 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:38
28 Male 202 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1982 1:38:45
29 Male 149 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΚΟΥ 1968 1:38:46
30 Male 167 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΑΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:39:36
31 Male 46 ΒΛΑΣΗΣ ΦΙΛΗΣ 1962 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:40:12
32 Male 95 ΕΡΝΕΣΤΟ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ 1977 1:40:29
33 Male 43 CORRADO DAL MOLIN 1976 1:40:30
34 Male 102 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΠΑΛΗΣ 1970 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 1:41:01
35 Male 163 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 1981 KARAKATSOULAS 1:41:27
36 Male 25 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ 1968 - 1:41:31
37 Female 151 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ 1988 ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΟΣ Γ.Σ. ΑΓΩΝΙΏΔΗΣ ΣΠΟΡ 1:42:39
38 Male 45 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΤΣΗΣ 1963 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ-MRT 1:43:09
39 Male 101 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΣΔΥΑ 1:43:14
40 Male 66 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 1971 1:43:40
41 Male 207 ΚΑΖΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1967 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΑΙΣΙΝΑΣ 1:45:05
42 Male 201 ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ 1:45:07
43 Female 5 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 1973 1:45:15
44 Male 36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΛΙΚΗΣ 1988 1:46:07
45 Male 181 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ 1976 RUNNER STORE TEAM 1:46:14
46 Male 185 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΤΙΝΗΣ 1975 1:46:24
47 Male 38 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΗΣ 1978 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ " Η ΠΡΟΟΔΟΣ" 1:46:26
48 Male 14 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΛΑΚΟΣ 1984 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ 1:46:27
49 Male 210 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:46:35
50 Male 115 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ 1978 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:46:41
51 Male 139 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1970 ALIARTISTAS 1:47:05
52 Male 96 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:07
53 Male 32 ΝΟΜΙΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1957 RUNNING CLUB STAY FIT 1:47:08
54 Male 67 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:12
55 Male 188 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 1957 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΨΑΧΝΩΝ 1:47:23
56 Male 194 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΖΙΝΟΣ 1973 1:47:26
57 Male 21 ΘΩΜΑΣ ΜΕΡΛΕΜΗΣ 1971 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:47:34
58 Male 214 ΤΡΙΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 ΨΑΧΝΩΝ 1:47:40
59 Male 78 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΛΩΤΣΟΤΥΡΑΣ 1975 1:48:08
60 Male 192 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ 1969 ΑΚΟΛ - ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 1:48:32
61 Male 87 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΡΟΥΖΑΣ 1987 Π.Ο.ΔΙ (ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΌΣ ΌΜΙΛΟΣ ΔΙΣΤΌΜΟΥ) 1:48:35
62 Male 138 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΟΥΦΟΥΛΑΣ 1976 ΑΚΟΛ 1:49:32
63 Male 211 ΚΡΑΒΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1957 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ 1:50:07
64 Male 93 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΦΙΓΓΟΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:50:31
65 Male 200 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1962 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:50:33
66 Male 64 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1978 1:50:44
67 Male 22 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 1974 MUSTUKULURU R.TEAM 1:51:41
68 Male 55 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΛΩΝΑΡΗΣ 1980 1:52:12
69 Male 54 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΕΝΤΖΟΣ 1974 1:52:12
70 Male 110 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1975 1:52:40
71 Male 100 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΑΝΑΣΙΑΣ 1978 ΤΟ.ΣΥΝ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 1:52:41
72 Male 99 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1967 Σ.Χ.Ο.ΑΡΑΧΩΒΑΣ 1:52:41
73 Male 155 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ 1992 ΑΚΟΛ 1:52:43
74 Male 116 ΝΙΚΟΣ ΚΩΤΣΟΥ 1981 1:52:44
75 Male 144 ΣΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1970 1:52:56
76 Male 16 ΗΛΙΑΣ ΥΦΑΝΤΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 1:53:03
77 Male 215 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΑΣΑΝ 1:53:11
78 Female 189 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΡΑΝΤΖΟΥ 1974 1:53:38
79 Male 73 ΜΑΝΩΛΗΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ 1972 1:53:56
80 Male 147 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ 1988 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:53:58
81 Male 8 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:54:33
82 Male 121 ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1973 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 1:54:35
83 Male 57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ 1966 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:54:50
84 Male 137 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ 1966 ΣΧΟ ΑΡΑΧΩΒΑΣ 1:55:22
85 Female 63 ΕΛΕΝΗ ΒΟΪΚΟΛΑΡΗ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:55:32
86 Male 10 PAN MAV 1971 1:55:41
87 Male 76 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ 1971 1:55:47
88 Male 84 ΧΑΡΗΣ ΡΑΛΛΙΟΣ 1976 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:55:52
89 Male 48 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ 1:55:56
90 Male 132 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:56:28
91 Male 187 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ 1966 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΨΑΧΝΩΝ 1:56:31
92 Female 107 ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΡΟΔΗΜΟΥ 1983 SXOA 1:56:32
93 Male 197 ΠΑΓΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1975 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:56:53
94 Male 85 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ 1955 1:56:54
95 Male 60 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1981 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 1:57:12
96 Male 119 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1960 AKO LIBADEIAS 1:57:22
97 Male 37 ΝΙΚΟΣ ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ 1975 1:57:47
98 Male 56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΜΑΛΗΣ 1969 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:57:55
99 Male 97 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΕΛΗΣ 1975 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:58:01
100 Male 120 ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΕΜΕΤΖΟΓΛΟΥ 1974 1:58:38
101 Female 124 ΑΝΝΑ ΠΑΡΙΣΗ 1979 ΑΚΟΛ - SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:58:39
102 Female 33 ΕΛΕΝΗ ΓΕΡΑΛΗ ΡΟΥΣΣΟΥ 1962 RUNNING CLUB STAY FIT 1:58:40
103 Female 12 TZENH ΜΗΤΣΙΟΥ 1968 1:58:43
104 Male 104 ΗΛΙΑΣ ΤΟΛΙΑΣ 1983 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 1:59:26
105 Female 108 ΖΩΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 1989 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 1:59:53
106 Male 13 ΘΩΜΑΣ ΜΗΤΣΙΟΥ 1966 2:00:13
107 Male 169 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΔΗΣ 1986 2:00:20
108 Male 127 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΝΤΟΡΗΓΑΣ 1975 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 2:00:24
109 Male 175 ΘΩΜΑΣ ΦΙΛΗΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:00:38
110 Male 81 ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΣΙΓΚΙΡΛΙΩΤΗΣ 1955 ANEΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:59
111 Male 161 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΡΠΑΪΡΗΣ 1972 2:01:10
112 Male 53 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:01:23
113 Male 134 ΞΕΝΟΦΩΝ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1953 ΣΔΥΜ ΘΗΒΩΝ 2:01:25
114 Male 208 ΖΑΡΚΙΝΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1981 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:01:26
115 Male 156 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΣ 1952 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:01:48
116 Male 35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΙΑΣ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:02:00
117 Female 34 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΤΣΑ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:02:01
118 Male 178 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 1972 ΑΚΟΛ 2:02:05
119 Male 42 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ 1951 SDYM ΘΗΒΑΣ 2:02:12
120 Male 52 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΑΜΑΚΟΥΔΗΣ 1981 2:02:19
121 Male 168 ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΣΚΟΣ 1959 ΑΓΝΙΑΔΗΣ ΣΠΟΡ 2:02:48
122 Male 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ 1969 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:03:06
123 Male 19 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΥΤΟΥΒΑΛΗΣ 1974 FREE RUNNERS 2:03:08
124 Male 50 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1970 DREAM TEAM ΖΕΛΙΟΥ 2:03:13
125 Male 83 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ 1963 ALIARTISTAS 2:03:35
126 Male 23 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΡΕΚΑΣ 1979 FREE RUNNERS 2:03:44
127 Male 24 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΣΤΟΣ 1983 FREE RUNNERS 2:03:45
128 Female 126 ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1975 ALIARTISTAS 2:03:59
129 Male 26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΘΟΔΩΡΟΣ 1964 ΣΔΥΑ 2:04:36
130 Male 82 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΟΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:05:05
131 Male 72 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΓΙΑΣ 1976 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:05:23
132 Male 114 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ 1979 2:05:26
133 Male 47 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ 1980 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:05:28
134 Male 152 ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ 1986 Α.Π.Σ. ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:06:25
135 Male 135 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ 1952 ΣΔΥΜ ΘΗΒΩΝ 2:07:58
136 Male 209 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 2:08:17
137 Female 65 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΟΚΗ 1972 2:08:23
138 Male 70 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ 1972 MUSRUKULURU ΔΡΟΜΕΊΣ ΠΆΡΚΟΥ ΤΡΊΤΣΗ 2:08:50
139 Male 112 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1950 2:09:29
140 Male 15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΛΑΣ 1975 ORCHOMENOS RUNNERS 2:09:33
141 Female 6 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΥ 1979 ΣΑΦΑΝΣ 2:11:54
142 Male 29 ΛΑΜΠΡΟΣ ΖΕΥΓΑΡΑΣ 1972 2:13:09
143 Male 109 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΡΕΝΤΕΛΟΣ 1962 2:13:21
144 Female 71 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑ 1979 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:13:32
145 Male 86 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΧΑΡΟΔΗΜΟΣ 1993 2:13:41
146 Male 133 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΩΝ 2:13:46
147 Male 213 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1966 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:13:49
148 Female 162 ΧΡΥΣΟΔΗΜΗΤΡΑ ΓΑΛΑΤΟΥ 1971 ΑΚΟΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:14:07
149 Male 59 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ 1983 Α.Π.Σ. ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:15:17
150 Male 190 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΕΜΗΣ 1959 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:18:08
151 Male 94 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ 1984 2:19:21
152 Female 196 ΜΠΙΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1975 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:19:24
153 Male 186 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΡΑΚΗΣ 1967 2:20:43
154 Female 191 ΕΛΕΝΗ ΠΟΥΛΙΟΥ 1978 2:20:43
155 Male 89 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 1972 2:21:28
156 Male 30 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:21:28
157 Male 164 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΦΗΣ 1962 2:23:10
158 Male 9 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ 1970 ΣΔΥΜ ΘΗΒΩΝ 2:23:14
159 Male 103 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ 1952 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:25:15
160 Male 205 ΚΕΡΑΣΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:26:39
161 Male 199 ΜΟΥΣΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1978 Orchomenos Runners 2:29:24
162 Male 20 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:29:37
163 Male 203 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:29:38
164 Female 90 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ 1974 OLYMPUS MARATHON RT 2:30:07
165 Female 204 ΤΑΣΙΑ ΕΛΛΗ 1969 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:35:38
166 Female 153 ΕΥΗ ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1982 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:35:43
167 Male 79 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ 1976 Α.Ε ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 2:36:19
168 Female 62 ΠΑΝΑΓΙΟΥ ΓΚΙΑΟΥΡΗ 1948 CHALKIDA 2:38:34
169 Male 176 ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΧΑΛΚΙΑΔΗΣ 1949 ΣΑΡΔΕΛΕΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 2:46:17
170 Male 27 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ 1968 2:47:18
171 Male 58 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ 1986 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:57:27
172 Male 98 ΛΟΥΚΑΣ ΤΣΑΓΑΛΑΣ 1974 Α.Ε.ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 3:03:27

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 10km
1 Male 344 ΒΡΕΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:38:13
2 Male 304 ΛΟΥΚΑΣ ΛΑΠΟΥΣΙ 1999 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:39:01
3 Male 271 ΣΠΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ 1985 0:39:05
4 Male 251 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΝΔΡΟΣ 1978 Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:40:40
5 Male 259 ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ 1989 0:40:54
6 Male 273 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1987 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΌΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ " Η ΠΡΌΟΔΟΣ " 0:41:43
7 Male 332 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1967 Α Κ Ο ΛΕΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:42:14
8 Male 313 ΓΙΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ 1978 Α.Κ.Ο.ΛΙΔΑΔΕΙΑΣ 0:42:51
9 Male 270 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΙΓΚΟΣ 1992 0:45:45
10 Male 341 ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1979 AMFISSA RUNNERS 0:45:47
11 Male 267 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΑΣ 1996 0:46:09
12 Male 266 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 1976 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΆΣ 0:47:22
13 Male 274 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ 1988 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:48:13
14 Male 285 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΡΓΑΝΗΣ 1990 0:48:14
15 Female 333 ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1972 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:48:18
16 Male 272 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 1977 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:48:29
17 Male 260 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ 1967 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:49:16
18 Male 268 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΟΣ 1985 ΤΟ.ΣΥ.Ν. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ 0:49:45
19 Female 303 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΡΑΠΑΤΣΑΚΟΥ 1984 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:49:47
20 Male 278 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΗΓΚΑΣ 1977 0:50:17
21 Male 276 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΕΚΟΣ 1978 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0:50:25
22 Female 323 ΒΟΥΛΑ ΚΑΤΣΑΒΑ 1978 CHOZEN 0:50:27
23 Male 330 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1984 0:50:56
24 Male 314 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΔΕΣ 1999 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:51:09
25 Male 252 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ 1974 0:51:17
26 Male 269 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΡΙΚΑΛΙΤΗΣ 1993 0:51:36
27 Male 253 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:51:50
28 Male 337 HUSSEIN IMBRAHIM 1998 ΚΕΔΗΛ 0:52:01
29 Male 264 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗΤΣΟΣ 1968 FITNESS CLUB 0:52:04
30 Female 287 ΑΛΕΞΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1980 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:52:11
31 Male 288 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΛΑΤΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1991 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:52:12
32 Male 324 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΤΗΣ 1970 0:54:01
33 Male 327 ΤΣΕΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:42
34 Male 299 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΔΑΜ 0 0:54:46
35 Female 284 ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΓΚΙΝΕΤΟΥ 1990 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΎΡΟΥ 0:54:56
36 Male 281 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΑΡΚΟΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:13
37 Male 282 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΜΟΥΗΛ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:14
38 Male 279 ΛΟΥΚΑΣ ΓΚΩΝΙΑΣ 1983 E.O.Σ ΚΥΡΙΑΚΙΟΥ 0:55:18
39 Male 346 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 1968 0:56:11
40 Male 275 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1972 ALL MOUNTAIN - AΜΦΙΣΣΑ 0:56:11
41 Male 277 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΓΑΣ 1980 ALL MOUNTAIN-AMFISSA 0:56:41
42 Male 257 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΥΘΗΣ 1985 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:56:45
43 Male 329 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:57:03
44 Male 291 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΜΟΥΡΗΣ 1969 0:57:19
45 Male 294 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1988 ESCAPE 0:57:20
46 Female 334 ΠΑΠΑΔΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 1979 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 0:57:44
47 Male 347 ΜΙΚΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1967 0:57:55
48 Male 298 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ 1975 0:58:07
49 Male 296 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1967 0:58:30
50 Male 297 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΗΣ 1979 0:58:36
51 Male 305 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΔΡΗΣ 1983 ΑΥΤΟΝΟΜΟΣ 0:58:38
52 Male 336 HUSSEIN ZIYAD 1996 ΚΕΔΗΛ 0:58:39
53 Male 261 ΓΚΙΚΑΣ ΡΑΠΤΗΣ 1970 0:58:55
54 Male 283 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΡΙΣΙΟΣΗΣ 1985 ALIARTISTAS 0:59:23
55 Male 316 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΤΣΑΚΗΣ 1974 FREE RUNNERS 0:59:43
56 Male 340 ΑΝΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1959 ΕΡΓΟ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙ 1:00:24
57 Male 262 ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΤΣΑΣ 1971 1:00:56
58 Female 258 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΡΛΕΠΕ 1969 ALIARTISTAS 1:01:30
59 Male 300 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΜΑΝΗΣ 1966 1:01:41
60 Male 302 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΜΕΔΕΩΝ 1:01:41
61 Male 317 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1954 1:02:10
62 Male 348 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1:02:39
63 Male 286 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΕΚΙΛΗΣ 1956 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:02:41
64 Female 309 ΜΑΡΙΑ ΖΑΝΙΑ 1994 FREE RUNNERS 1:02:44
65 Female 254 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ 1974 ALIARTISTAS 1:02:46
66 Female 256 ΞΑΝΘΗ ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 1981 1:03:40
67 Male 263 ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1976 Α.Ε ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 1:04:27
68 Male 328 ΓΑΤΣΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1988 ESCAPE 1:04:35
69 Male 331 ΑΒΟΡΙΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1988 ESCAPE 1:04:36
70 Male 342 ΚΟΛΛΙΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1974 1:04:41
71 Male 339 ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΙΟΥ 1:05:21
72 Male 338 ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1968 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΙΟΥ 1:05:22
73 Male 343 ΖΑΝΤΖΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1977 1:06:08
74 Male 335 HUSSEIN MUSTAFA 1993 ΚΕΔΗΛ 1:06:51
75 Male 295 ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1980 1:08:09
76 Male 325 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΥΓΟΥΡΗΣ 1952 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:08:43
77 Male 292 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΒΙΝΟΣ 1964 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:09:01
78 Male 311 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΥΛΩΝΑ 1967 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:10:56
79 Male 255 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1967 ALIARTISTAS 1:13:00
80 Female 345 ΝΤΟΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1973 1:13:10
81 Female 321 ΑΝΘΟΥΛΑ ΣΙΑΧΑΜΗ 1985 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 1:13:13
82 Male 301 ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1992 ΜΕΔΕΩΝ 1:13:40
83 Female 315 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΟΥΣΚΟΥ 1981 SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:16:58
84 Female 320 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1985 1:17:51
85 Female 318 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1985 1:17:52
86 Female 280 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΑΛΤΑ 1952 1:22:46

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
A/A Gender BIB Name YOB Club 5km
1 Male 426 ΑΙΓΙΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:18:08
2 Male 358 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 1977 0:18:10
3 Male 500 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:18:19
4 Female 384 ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΤΣΑΠΑΛΗ 2001 Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 0:20:35
5 Female 401 ΗΛΙΑΝΑ ΡΟΥΛΙΑ 0 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:20:49
6 Male 458 ΒΑΣΙΛΗΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1973 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:21:06
7 Male 459 HASSO NECHERVAN ΚΕΔΗΛ 0:22:38
8 Male 453 ΛΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1979 0:22:43
9 Male 442 ΔΕΣΠΟΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1970 0:22:47
10 Male 392 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 1975 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 0:23:18
11 Male 409 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 1989 0:23:23
12 Male 357 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1973 0:24:02
13 Female 406 ΠΕΓΚΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1989 ALIARTISTAS 0:24:13
14 Male 355 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΑΠΑΡΑΣ 1996 ALIARTISTAS 0:24:25
15 Male 370 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ 1988 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 0:24:49
16 Female 364 ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΚΙΑΟΥΡΗ 1985 CRAZY WATERS 0:24:50
17 Female 400 JANSEN FLORA 0 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:24:58
18 Male 394 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 1977 0:25:01
19 Male 396 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΚΟΣΑΙΟΣ 1969 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 0:25:21
20 Male 395 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΚΟΣΑΙΟΣ 1972 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:25:22
21 Male 417 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:25:35
22 Male 444 ΜΠΑΧΛΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1977 0:25:37
23 Male 371 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΝΝΗΣ 1971 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 0:25:43
24 Male 440 ΜΗΤΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1974 0:25:47
25 Male 368 ΣΑΚΗΣ ΤΣΩΚΟΣ 1977 0:26:03
26 Male 365 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΤΣΑΡΗΣ 1986 ΑΚΟΛ 0:26:20
27 Male 438 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:26:30
28 Female 352 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΚΟΥ 1982 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΓΥΜΝΑΣΤΉΡΙΟ 0:26:31
29 Female 362 ΒΑΓΙΑ ΤΣΙΩΛΗ 1973 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ "ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ" 0:26:33
30 Male 367 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1981 0:27:23
31 Female 422 ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΡΙΤΟΣ 1970 0:27:26
32 Male 437 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1971 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:27:33
33 Male 428 ΛΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1983 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 0:27:51
34 Male 363 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΔΑΛΟΣ 1968 0:28:05
35 Male 354 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 1981 ALIARTISTAS 0:28:06
36 Male 373 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΩΡΑΣ 1981 ALIARTISTAS 0:28:08
37 Male 416 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1988 ALIARTISTAS 0:28:09
38 Male 415 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΒΥΘΗΣ 1979 0:28:10
39 Female 412 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΡΤΣΩΚΑ 1992 ΑΚΟΛ 0:28:20
40 Male 388 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΜΠΟΤΗΣ 1985 0:28:32
41 Male 399 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1989 0:28:34
42 Male 356 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΙΕΡΕΜΙΑΣ 1976 ΑΤΟΜΙΚΌ 0:28:35
43 Male 443 ΚΑΪΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1980 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:28:36
44 Male 378 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΔΑΤΖΗΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:45
45 Male 391 ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1958 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:28:53
46 Female 430 ΚΑΠΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1970 0:28:59
47 Male 445 ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1980 0:29:05
48 Male 361 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΟΥΜΕΔΑΚΗΣ 2000 0:29:29
49 Female 429 ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1973 0:29:51
50 Female 369 ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΡΚΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:29:52
51 Female 463 ΠΑΠΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 1966 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:29:54
52 Female 456 ΙΑΤΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 1986 0:29:58
53 Male 454 ΖΑΒΙΤΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1979 0:30:00
54 Female 431 ΚΑΓΙΑ ΠΕΓΚΥ 1972 0:31:01
55 Male 447 ΤΡΩΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1974 0:31:06
56 Male 448 ΣΥΡΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1976 0:31:07
57 Female 441 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1974 0:31:09
58 Female 439 ΤΑΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 1974 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:31:21
59 Male 466 ΠΑΝΤΑΖΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1954 0:31:29
60 Male 455 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1986 0:31:32
61 Female 380 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΕΛΕΣΑΚΟΥ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:31:41
62 Male 374 ΣΠΥΡΟΣ ΖΑΡΔΑΣ 2001 ΑΝΕΥ 0:32:10
63 Male 446 ΣΥΡΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1974 0:32:19
64 Female 382 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΝΔΗ 1967 ΜΕΔΕΩΝ 0:32:43
65 Male 450 ΠΑΛΛΗΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1974 0:32:56
66 Female 377 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΡΑΠΑ 1985 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0:33:06
67 Female 405 ΖΩΗ ΓΙΟΥΜΕΔΑΚΗ 1975 ORCHOMENOS RUNNERS 0:33:33
68 Female 452 ΝΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 1999 0:33:51
69 Male 451 ΝΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1967 0:33:52
70 Female 461 ΣΑΝΔΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1967 0:34:10
71 Male 460 ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1950 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:34:15
72 Female 383 ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΜΑΝΗ 1992 ΜΕΔΕΩΝ 0:35:06
73 Female 385 ΜΑΡΙΑ ΖΑΓΓΙΝΑ 1978 Α.Π.Σ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:35:10
74 Male 390 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΗΣ 1966 0:35:11
75 Male 379 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΑΗΛΗΣ 1976 0:35:12
76 Female 449 ΚΕΡΑΣΤΑ ΝΙΚΗ 1967 0:35:30
77 Female 425 ΤΖΟΥΜΑΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 1978 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 0:35:35
78 Female 393 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΑΝΙΗΛ 1978 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 0:35:37
79 Male 375 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΖΑΡΔΑΣ 2001 ΑΝΕΥ 0:35:57
80 Female 360 ΕΦΗ ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ 1984 0:36:09
81 Male 457 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1944 0:36:39
82 Male 359 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 1978 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0:36:41
83 Female 421 ΝΕΦΕΛΗ ΣΟΦΙΑ ΧΑΡΙΤΟΥ 2001 0:36:53
84 Female 397 ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΟΛΙΟΥΣΗ 1979 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:37:08
85 Female 398 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΣΙΑΝΑ 1981 0:37:08
86 Female 353 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:37:26
87 Male 386 ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΝΕΣΤΑΚΟΣ 1984 ΑΤΑΛΆΝΤΗΣ 0:37:30
88 Female 462 ΚΑΒΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ 1974 0:38:00
89 Female 465 ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1959 0:38:03
90 Male 432 ΛΙΝΑΡΔΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1963 0:38:25
91 Female 408 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ 1982 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΓΥΜΝΑΣΤΉΡΙΟ 0:38:35
92 Female 418 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΒΟΓΙΑΤΖΗ 1964 ΓΥΜΝΑΣΤΉΡΙΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 0:39:14
93 Female 376 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΖΑΡΔΑ 2001 ΑΝΕΥ 0:40:31
94 Female 423 ΛΟΥΚΙΑ ΣΑΝΙΔΑ 1978 0:40:43
95 Female 351 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ 1990 0:44:30
96 Female 424 ΣΤΑΜΑΤΗ ΧΡΥΣΑ 1992 ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 0:44:40

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

Σύλλογοι Μέλη

athinaioi dromeis 99 AP LAMIA 1

EOSLMA-Y 250X100-eng 001